Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

b_250_445_16777215_00_images_IMG_20161209_163642.jpgJak co roku Centrum Opiekuńczo-Edukacyjne Jeżynka bierze udział we wspaniałym wydarzeniu, jakim jest "Szlachetna Paczka". Jeżynkowe prezenty już czekają spakowane i dosłownie za chwile wyruszą w drogę aby pomòc wybranej rodzinie. 

Dzięki gestowi serca naszych rodziców, pracowników i osób współpracujących udało nam się zgromadzić pieniądze na węgiel, łóżko, chemię, zabawki, żywność oraz inne
potrzebne rzeczy. Za wszystko bardzo dziękujmy. Radość z otrzymywania prezentów jest wielka, zwłaszcza gdy są to rzeczy niezbędne ale jeszcze większą radość sprawia możliwość obdarowywania innych. Rodzinie, do której trafi JeżynKowa paczka już dziś składamy życzenia spokojnych, rodzinnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia pełnych wiary i nadziei w ludzi. Będziemy z Państwem myślami przy wigilijnym stole.

Our website is protected by DMC Firewall!