Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„II Wieczór z bajką" to impreza organizowana w naszym przedszkolu drugi rok. Odbyła się ona w długi zimowy wieczór. W wieczorze brały udział przedszkolaki, ich rodzice, rodzeństwo i kuzyni dzieci z grup ZEBERKI i TYGRYSKI. W Bajkowej sali zapanował nastrój, zapalono świeczki i lampiony, ale dzieci niczego się nie obawiały. Wieczór bajek rozpoczął się głośno przeczytanym i inscenizowanym wierszem M. Kownackiej pt. „Czytanie”. Potem nastąpił czas na rozwiązywanie bajkowych zagadek.   Dzieci i rodzice musieli wykazać się dobrą znajomością bajek, spostrzegawczością i sprawnością ruchową. Zaangażowanie uczestników konkursu było bardzo duże. Ale to nie koniec atrakcji. Na koniec była słodka niespodzianka. Ponieważ wieczór był bajkowy to niespodzianka również musiała być bajkowa.

 


 

Uważamy imprezę za udaną i choć wymagała od nas wysiłku i dużego zaangażowania mamy nadzieję, że uda nam się zorganizować ją również w przyszłym roku. Utwierdziła nas w tym radość dzieci i słowa podziękowania od rodziców.

 

Zdjęcia obejrzysz na stronei przedszkola http://przedszkole.malkiniagorna.pl/art,73,ii-wieczor-z-bajka

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd