Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 1 marca uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Glinie wzięli udział w apelu przygotowanym przez swoich kolegów zorganizowanym z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem i dyrektorem szkoły uczestniczyli w uroczystości , która odbyła się przy tablicy pamiątkowej w pobliskim lesie na trasie Małkinia Górna- Brok. Tam oddali hołd Żołnierzom Niezłomnym:

Kpt. Stanisławowi Pieszkowskiemu ps. BOMBA

Por. Hieronimowi Piotrowskiemu ps. JUR

Janowi Kmiołekps .WIR

oraz innym,, Żołnierzom Wyklętym”.

Następnie na  zaproszenie władz samorządowych i pracowników MDK w Broku uczniowie klasy VI wraz z nauczycielem historii mieli zaszczyt wziąć udział w spotkaniu z Panem Jackiem Frankowskim i projekcji filmu w jego reżyserii pt.:,,Inka” .

Bardzo dziękujemy władzom samorządu w Broku za zaproszenie i księdzu proboszczowi Jarosławowi Hrynaszkiewiczza pomoc w zorganizowaniu dojazdu.

 

IMG_2320.JPG IMG_2322__kopia.JPG IMG_2329.JPG

IMG_2333.JPG IMG_2334_1.JPG

DMC Firewall is a Joomla Security extension!