Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W tym roku w Zespole Szkół Gminnych przy ulicy Ostrowskiej uroczysta akademia wprowadzająca w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia odbyła się w środę 21 grudnia. Na uroczystość tę przybyli zaproszeni goście z instytucji współpracujących ze szkołą, emerytowani nauczyciele oraz rodzice. 

Dzieci i młodzież, pod kierunkiem pani B. Wiatr i pana T. Maciuszko w bardzo interesujący sposób przedstawili Jasełka Bożonarodzeniowe. Wszyscy w pięknych strojach, z wielkim przejęciem i zaangażowaniem odegrali swoje role a wszystko to przebiegało przy pięknym śpiewie kolęd i piosenek świątecznych.

Po zakończonym przedstawieniu głos zabrała dyrektor szkoły p. Bogumiła Nadany, która podziękowała występującym uczniom za wprowadzenie w magiczny, świąteczny nastrój oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Do życzeń dołączyli: Wójt Gminy p. Bożena Kordek, przewodniczący Rady Rodziców p.Tomasz Białek i p. Zygmunt Chaberski. Zgodnie z kilkuletnią tradycją każdy uczeń otrzymał słodką paczkę.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!