Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uznajemy wyjątkowość otaczającej nas natury oraz bogactwo unikalnej fauny i flory naszych regionów, a także jedyny w swoim rodzaju ich niepowtarzalny krajobraz. Szanujemy przyrodę i pielęgnujemy postawy aktywnej ochrony integralności natury. Dlatego chcemy zaangażować wszystkich, którzy widzą potrzebę i czują odpowiedzialność za poprawę stanu środowiska naturalnego, do podejmowania natychmiastowych, konkretnych i wymiernych działań prośrodowiskowych.

Zgodnie z tą ideą zachęcamy mieszkańców gminy Małkinia Górna i osób przebywających tu czasowo do uprzątnięcia terenów przyległych do rzeki Bug i jego starorzeczy.
Planujemy aby Wolontariusze posprzątali tereny począwszy od Podgórza Gazdy, a skończywszy na Kiełczewie.

Rejestracja Wolontariuszy w poniższym linku. Liczymy na Was. Ostateczny termin zgłaszania to 2 kwietnia, po nim następuje wysyłka paczki z gadżetami do sztabu.
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!