Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Wynajmę rusztowanie Poznańskie 576-408-916

Firma drogowa poszukuje laboranta lub inżyniera - celem szkolenia . Lokalizacja - Trzcianka . Wymagania : wykształcenie wyższe - kierunkowe . Cv proszę przynosić na adres : ul. Brokowska 37 07-300 Ostrów Maz

Czytaj więcej...

„Uwaga, uwaga! Policja informuje. Mamy stan epidemii. Zostań w domu. Nie narażaj siebie i innych! Opuszczaj miejsce zamieszkania tylko, gdy to jest konieczne! Chroń siebie i bliskich” - takim komunikatem policjanci przypominają mieszkańcom Mazowsza o wprowadzeniu nowych obostrzeń dotyczących zachowania bezpieczeństwa i ograniczenia kontaktu z innymi osobami.

Czytaj więcej...

W związku z pandemią koronawirusa do 11 kwietnia br. włącznie w naszym kraju nie będzie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi.

 

Czytaj więcej...

Przypominamy, że można już pobierać aplikację "Kwarantanna domowa". Jej głównym celem jest szybsza komunikacja ze służbami i lepsza opieka dla osób objętych kwarantanną. Wysłanie zdjęcia zamiast wizyty policjantów – tak, dzięki naszej aplikacji, może wyglądać kwarantanna domowa. Aplikacja jest darmowa, bezpieczna i dostępna w sklepach Google Play i App Store .

 

https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/aplikacja-kwarantanna-domowa--ruszyl-proces-jej-udostepniania.

 

 

Czytaj więcej...

W niedzielę wieczorem zaginiony Paweł Brzózka został odnaleziony przez policjantów na terenie sąsiedniego powiatu

 

 

Zwracamy się z prośbą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego Pawła Brzózki.

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej poszukuje zaginionego:
PAWEŁ BRZÓZKA
S. ROMANA I TERESY
UR. 16.09.1975R.

Ostatnie miejsce pobytu: Króle Duże 30

Czytaj więcej...

W czwarterk ( 19 marca 2020r) wieczorem w Zakrzewie Słomach doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego, niestety mężczyzna zginął na miejscu

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej poszukuje zaginionego:

GRZEGORZPĘDZICH S. Zdzisława i Małgorzaty

ur. 23.01.1985r.

Ostatnie miejsce pobytu: Ostrów Mazowiecka ul. B.Prusa 59/2,

zaginiony ostatni raz widziany był w Ostrowi Mazowieckiej 23 stycznia b.r tego dnia kontaktował się z rodziną  

 

RYSOPIS ZAGINIONEGO:

Wzrost – ok. 180cm

Sylwetka - szczupła

Włosy – ciemne, krótkie, proste

Oczy - brązowe

Znaki szczególne- brak.

 

Mężczyzna może być ubrany w spodnie sztruksowe koloru brązowego, kurtkę czarno-żółtą, buty sportowe adidas.

 

Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 29 746 92 00 lub 112, najbliższą jednostką Policji lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 609-425-997.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej w związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, wywoływanej przez koronawirusa, dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zaleca ograniczenie osobistych wizyt w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej.

 

Wizyty w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej wiążą się często z koniecznością przemieszczania się środkami komunikacji zbiorowej oraz przebywania wśród większej ilości nieznanych nam osób. Oczekując na załatwienie sprawy w zamkniętych pomieszczeniach również jesteśmy narażeni na kontakt z obcymi osobami

 

Zachęcamy do kontaktu z jednostkami organizacyjnymi PSP, poprzez e-mail lub drogą telefoniczną oraz dostarczanie wszelkich dokumentów przesyłkami pocztowymi.

 

W sytuacjach wymagających podjęcia natychmiastowej interwencji Państwowej Straży Pożarnej należy kontaktować się z najbliższą jednostką PSP pod numerami telefonów 998 lub 112.  

 

Więcej informacji na stronie: http://www.strazostrow.lh.pl/koronawirus.html

Przy trasie kolejowej relacji Warszawa - Białystok w pobliżu stacji PKP Sadowne Węgrowskie (Mazowieckie) znaleziono 30 bomb lotniczych pochodzących najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej - powiedział w piątek aspirant Marcin Góral z Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie.

 

Jak poinformował aspirant Marcin Góral niewybuchy znaleziono w piątek około godziny 15. - Pracownicy kolei budujący drogę wewnętrzną wykopali z ziemi ponad 30 bomb lotniczych pochodzących najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej - przekazał policjant.

 

Więcej na:

www.polsatnews.pl

www.tygodniksiedlecki.pl

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd