Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Znamy już oficjalny termin rozpoczęcia rozgrywek zespołów młodzieżowych w Siedleckim Okręgu Piłki Nożnej. Inauguracja rundy wiosennej rozpocznie się 6 kwietnia br., w której wezmą udział trzy zespoły MKS MAŁKINIA tj. Junior Młodszy, Młodzicy oraz Orlik. Zespół MKS MAŁKINIA Juniora Młodszego po degradacji z I Ligi Wojewódzkiej, od wiosny będzie grał w pięciozespołowej Siedleckiej Lidze Juniora Młodszego. Za przeciwników nasi chłopcy będą mieli zespoły: MIEDZANKI MIEDZNA, MKP POGOŃ SIEDLCE, NAPRZÓD SKÓRZEC i WICHER SADOWNE. Podopieczni trenera Zbigniewa Suchodolskiego swój pierwszy mecz inauguracyjny rozegrają 6 kwietnia na wyjeździe, ich rywalem będzie zespół NAPRZÓD SKÓRZEC.

                Natomiast podopieczni trenera Wiesława Jarząbka swe rozgrywki ligowe nadal będą toczyć w sześciozespołowej I Siedleckiej Lidze Okręgowej Młodzików. Oprócz naszego zespołu w tej grupie znalazły się zespoły: AP SOKOŁÓW PODLASKI, CZARNI WĘGRÓW, KS ŁOSICE, PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI i WEKTRA ZBUCZYN. Swój pierwszy mecz inauguracyjny nasi młodzicy rozegrają u siebie. W dniu 6 kwietnia, będą podejmować KS ŁOSICE, z którymi mają dług do wyrównania z jesieni.

                Nasz ostatni zespół MKS MAŁKINIA ORLIK, będzie grał w pięciozespołowej II Siedleckiej Lidze Okręgowej. Ich rywalami, będą starzy znajomi z ULKS STATAWIEŚ, GUKS KORYTNICA, CZARNI II WĘGRÓW oraz nowy zespół MASOVIA SIEDLCE. Podopieczni trenera Sylwestra Sieroty w pierwszej kolejce inauguracyjnej pauzują. Ten dłuższy czas trener powinien jeszcze lepiej wykorzystać na przygotowanie swych podopiecznych do wiosennej rundy rewanżowej.

Tak, więc na obiekcie sportowym MKS MAŁKINIA wiosną sporo będzie się działo. Mamy nadzieję, że oprócz pierwszego zespołu, który walczy o powrót, aby skutecznie do Siedleckiej Ligi Okręgowej, młodzież też pokarze, na, co, ich stać. Emocji na pewno nie zabraknie. Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców MKS MAŁKINIA na te spotkania.

Autor tekstu: Paweł Wenus

 

  

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd