Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

b_300_169_16777215_00_images_2019_sport_uks2_wiosna_turniej_wiosna-0115.jpgDawno nie przekazywaliśmy wieści z boiska handballowego z udziałem naszych małkinianek. Po zakończonym pewnym etapie życia naszej społeczności klubowej,  musimy o sobie przypomnieć. W UKS-ie , działo się od września 2018 r dużo, chyba żaden z sześciu poprzednich moich zespołów nie miał tak bogatego życia klubowego. W październiku 2018r ruszyła liga, wystartowały dzieci dziewczęta w liczbie 18 dziewcząt zarejestrowanych w WMZPR w roczniku 2006-2008. Zmagania ligowe zakończyłyśmy nieźle, bo w pierwszym sezonie ligowym w środku stawki. Na 20 drużyn rozpoczynających start w Mazowieckiej Lidze Dzieci UKS „Dwójka” Małkinia Górna uplasował się na X miejscu, ostatni mecz rewanżowy o miejsce IX  przegrywając z Wilanowią Warszawa. Cieszył mnie, jako trenera fakt , że w trakcie szkolenia, trochę późno, ale doszły trzy dziewczęta w roczniku 2006. Każda para rąk i nóg się przyda, gdyż w następnym sezonie już tą szeroką kadrę, trzeba będzie podzielić na dwie ekipy – dzieci dziewczęta i młodziczka. 

            Za nami również wiele turniejów towarzyskich, których pokłosiem jest sukcesywne podnoszenie poziomu. Od początku sezonu zagrałyśmy na turniejach towarzyskich dwukrotnie w Regiminie (wrzesień 2018 i luty 2019), dwukrotnie na turnieju zorganizowanym przez nasz klub w Małkini (grudzień 2018 i marzec 2019) o czym szeroko pisałam, za nami w grudniu turniej dwu dniowy w Lesznowoli z udziałem Karola Bieleckiego oraz dwa turnieje trzy dniowe w Siemiatyczach (październik 2018 i marzec 2019). Jak w lidze klub nasz  reprezentował jeden zespół tak w turniejach tak dobierałyśmy wyjazdy aby można było grać dwoma rocznikami , dwiema drużynami  2008 i 2006. Pod koniec listopada w Warszawie młodsze dziewczęta z klasy sportowej wywalczyły wysokie lokaty na tzw FIT Camp – ie z udziałem gwiazd. W województwie zajęły 3 miejsce a w rejonie międzywojewódzkim(3 województwa) - 4 miejsce. Nasz ostatni wyjazd to trzy dni spędzone przez 24 dziewczęta w Siemiatyczach na XXIV Festiwalu Piłki Ręcznej gdzie dziewczęta młodsze 2008 zajmują zasłużone pierwsze miejsce a dziewczęta starsze czyli rocznik 2006, którym zabrakło trochę szczęścia  – piąte miejsce na 10 zespołów.  W tym sezonie nie mówimy jeszcze koniec. Przed nami, dzięki dobremu sercu sponsora oczekujemy na nowe komplety strojów osobistych oraz pokryte koszty transportu , w ostatni weekend kwietnia umożliwią nam wyjazd na 39 Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Lajkonik Cup do Krakowa. Nasze Małkinianki dwa lata temu już tam były (r.2002) i wywiozły znakomite wspomnienia. Powtarzamy więc wyjazd. Oczekujemy również na wyjazd na zawody szkolne rejonowe na których chcemy powalczyć  o awans do zawodów wojewódzkich. Mam  jeszcze  w głowie pomysły, marzenia, które będziemy realizować jeszcze przed obozem sportowym na który wybieramy się w dniach 11-20 sierpnia 2019r do Augustowa. O tym po realizacji tego pomysłu ;-).

 

Jak wszyscy widzą i wiedzą, sporo się dzieje. UKS pozyskuje sponsorów, pozyskuje finanse i rozmiękcza serca darczyńców. Jeśli nas „przyciśnie” konieczność pomocy ze strony organu prowadzącego, to również nigdy nie spotykamy się z odmową pomocy czy jako UKS czy jako SP 2 Małkinia Górna bo wiadomo, w klubie grają tylko uczennice z tej szkoły. Dziękuję Dyrekcji SP 2 za pomoc, wsparcie, dobre słowo i wspólną radość z rezultatów naszej ciężkiej pracy. Oczywiście, należy podkreślić, jak nigdy dotąd w żadnym zespole,  widoczne ogromne zaangażowanie rodziców dziewcząt w pomoc w organizacji naszych turniejów i  w transporcie na turnieje (nie zawsze proszę o dowóz dzieci ale jak potrzeba to nikt nie odmawia J). Rodzice towarzyszą dzieciom podczas meczów, ligowych i towarzyskich , wyjazdowych i na miejscu. Nigdy nie jestem sama na zawodach z czego nasze dzieci są bardzo zadowolone. Jest to ważna sprawa patrząc od strony bezpieczeństwa i opieki nad dziećmi. Trzeba podkreślić również  bardzo duże zaangażowanie Prezesa Zbyszka Baczewskiego i Ewy Kruszewskiej, która zastępuje mnie również na ławce, kiedy gramy dwoma zespołami i potrzeba dwie osoby do prowadzenia zespołów, grających często w dwóch różnych miejscach. Na koniec trochę prywaty, dziękuję za wyrozumiałość mojej rodzinie. Od początku roku szkolnego wszystkie, prawie weekendy spędziłam na meczach i turniejach.

 

Jeśli chodzi o stan osobowy w klubie trenuje 12 dziewcząt z rocznika 2008 oraz 13 dziewcząt z rocznika 2006. Dziewczęta są zdyscyplinowane i solidne w udziałach w zajęciach (3 razy w tygodniu) oraz udziałach w turniejach , zarówno tych ligowych jak i towarzyskich.

 

Jeśli jesteście ciekawi na bieżąco co się u nas dzieje zapraszamy na profil FB Piłkareczki z Małkini gdzie znajdziecie relacje na żywo ze zmagań boiskowych, nasze wyniki, plany i inne wydarzenia.

 

Trener piłki ręcznej

UKS „Dwójka” Małkinia Górna

Agata Rostkowska

 

 

 SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!