Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W ubiegłą niedzielę podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego zainaugurowali rozgrywki w ramach rundy wiosennej A klasy grupa Siedlce. Rywalem naszej drużyny był zespół "Wicher" Sadowne. Po dość jednostronnym widowisku wygrywamy to spotkanie 2 do 0 !

Jeśli chodzi o samo widowisko, można było zauważyć dużą rozwagę w poczynaniach oby drużyn w pierwszych minutach spotkania. Jednak z każdą kolejną minutą to My przejmowaliśmy inicjatywę, dokumentując to bramką Marcina Sadowskiego po ewidentnym rzucie karnym. Po tej bramce gra MKS-u układała się jeszcze lepiej, raz po raz stwarzając sobie okazję do zdobycia bramki. Pod koniec pierwszej połowy padła druga bramka, której autorem był Przemek Maliszewski, kapitalnie uderzając w samo okienko bramki drużyny Wichra.

 

Druga połowa również toczyła się pod dyktando naszej drużyny, pojawiały się kolejne sytuacje MKS-u, m.in. Czarka Maliszewskiego, Bartka Wróblewskiego, Marcina Sadowskiego których nie zdołaliśmy jednak zamienić na bramki.

 

Panowie - pierwszy mały krok wykonaliśmy, jednak pamiętajmy, że to dopiero początek. Bądźmy w pełni skoncentrowani na kolejnym zadaniu. Przed nami ciężki mecz wyjazdowy z Tęczą Korczew. Podejdźmy do tego spotkania z rozwagą, respektem wobec rywala, jednak w pełni świadomi własnych możliwości i umiejętności. Mimo braku kilku zawodników w najbliższym spotkaniu jesteśmy w stanie zrealizować nasz kolejny mały cel, jakim jest zwycięstwo.

Za pierwszy mecz wielkie brawa, natomiast w niedzielę po kolejne 3 punkty !

 

MKS!⚽️🔥

MKS Małkinia 2 - 0 Wicher Sadowne
bramki: Marcin Sadowski, Przemek Maliszewski

Skład:
Kacper Klamer - Mariusz Sokołowski, Krzysztof Krawczyk, Damian Pawłowski, Czarek Giziński - Przemek Maliszewski (70' Bartosz Dawidczyk), Adam Najgrodzki, Karol Dmochowski (75' Daniel Góral), Czarek Maliszewski (85' Piotr Barszcz) - Bartek Wróblewski, Marcin Sadowski.

Zagrali również: Tomek Ratyński, Tomek Fydrych.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!