Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

W ubiegłą niedzielę podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego zainaugurowali rozgrywki w ramach rundy wiosennej A klasy grupa Siedlce. Rywalem naszej drużyny był zespół "Wicher" Sadowne. Po dość jednostronnym widowisku wygrywamy to spotkanie 2 do 0 !

Jeśli chodzi o samo widowisko, można było zauważyć dużą rozwagę w poczynaniach oby drużyn w pierwszych minutach spotkania. Jednak z każdą kolejną minutą to My przejmowaliśmy inicjatywę, dokumentując to bramką Marcina Sadowskiego po ewidentnym rzucie karnym. Po tej bramce gra MKS-u układała się jeszcze lepiej, raz po raz stwarzając sobie okazję do zdobycia bramki. Pod koniec pierwszej połowy padła druga bramka, której autorem był Przemek Maliszewski, kapitalnie uderzając w samo okienko bramki drużyny Wichra.

 

Druga połowa również toczyła się pod dyktando naszej drużyny, pojawiały się kolejne sytuacje MKS-u, m.in. Czarka Maliszewskiego, Bartka Wróblewskiego, Marcina Sadowskiego których nie zdołaliśmy jednak zamienić na bramki.

 

Panowie - pierwszy mały krok wykonaliśmy, jednak pamiętajmy, że to dopiero początek. Bądźmy w pełni skoncentrowani na kolejnym zadaniu. Przed nami ciężki mecz wyjazdowy z Tęczą Korczew. Podejdźmy do tego spotkania z rozwagą, respektem wobec rywala, jednak w pełni świadomi własnych możliwości i umiejętności. Mimo braku kilku zawodników w najbliższym spotkaniu jesteśmy w stanie zrealizować nasz kolejny mały cel, jakim jest zwycięstwo.

Za pierwszy mecz wielkie brawa, natomiast w niedzielę po kolejne 3 punkty !

 

MKS!⚽️🔥

MKS Małkinia 2 - 0 Wicher Sadowne
bramki: Marcin Sadowski, Przemek Maliszewski

Skład:
Kacper Klamer - Mariusz Sokołowski, Krzysztof Krawczyk, Damian Pawłowski, Czarek Giziński - Przemek Maliszewski (70' Bartosz Dawidczyk), Adam Najgrodzki, Karol Dmochowski (75' Daniel Góral), Czarek Maliszewski (85' Piotr Barszcz) - Bartek Wróblewski, Marcin Sadowski.

Zagrali również: Tomek Ratyński, Tomek Fydrych.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd