Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Zarząd Spółdzielni  Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Zacisze” w Małkini Górnej bardzo dziękuje Zarządom Firm PROSPRECO POLSKA sp. z o.o.z Ostrołęki prowadzącej działalność na terenie byłego wysypiska śmieci  w Kańkowie
oraz Skłodowski Spółka Jawnaz Zarąb Kościelnych, które w ostatnich dniach podarowały naszej Spółdzielni  płyny do dezynfekcji powierzchni oraz dezynfekcji rąk.

Nasi pracownicy dbając o bezpieczeństwo mieszkańców Spółdzielni systematycznie odkażają powierzchnie wspólne budynków mieszkalnych. Każdego dnia narażeni są też na kontakt z osobami potencjalnie zarażonymi koronawirusem .

Dodatkowe zabezpieczenie przed patogenem jest dla nas bardzo istotne, szczególnie, że takich wydatków żadne budżety w Polsce nie przewidywały.  

Tego rodzaju gesty ze strony Darczyńców niosą ze sobą dodatkowy, niezwykle ważny dla naszych pracowników i lokatorów przekaz - że ktoś o nich pamięta i docenia ich pracę.

Łącznie na poprawę bezpieczeństwa SML-W ‘Zacisze” otrzymaliśmy ok. 40 litrów płynów odkażających.

Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie!

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd