Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W nocy z soboty na niedzielę w Małkini Górnej doszło do nieudanej próby wycięcia i kradzieży katalizatora. Sprawca został spłoszony a następnie ujęty przez właściciela auta.

 
 

W nocy z soboty na niedzielę dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Małkini Górnej o próbie wycięcia i kradzieży katalizatora z jego mercedesa. Sprawca "miał pecha" ponieważ właściciel auta zauważył go uniemożliwiając mu kradzież. Właściciel auta ujął sprawcę - 50-letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego. Mężczyzna został przekazany wezwanym na miejsce małkińskim policjantom. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że nie tylko to 50-latek ma na swoim sumieniu. Mężczyzna usłyszał również zarzuty kradzieży wałka przekaźnika z prasy belującej do której doszło na początku czerwca w powiecie sokołowskim oraz wycięcie i kradzież katalizatora z kiji sportage w Małkini Górnej na początku marca. Sprawa ma charakter rozwojowy, niewykluczone są dalsze zatrzymania.

 

Przypominamy, że zgodnie z art. 243 § 1 Kodeksu Postępowania Karnego każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.

 
Pozdrawiam
sierż. szt. Marzena Laczkowska
Oficer Prasowy
KPP Ostrów Mazowiecka
ul. płk. K.Piłata 12
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. 608-203-124

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd