Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W minionym tygodniu ostrowscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego działając w formie Mazowieckiej Grupy SPEED wykryli 106 wykroczeń. Policjanci zatrzymali 5 praw jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości powyżej 50km/h na obszarze zabudowanym.

5 października po południu w Zakrzewie Słomach policjanci zatrzymali kierującego citroenem. 59-letni mieszkaniec Warszawy jechał 101km/h.

6 października po południu w Glinie policjanci zatrzymali kierującego fordem 37-latka z województwa mazowieckiego. Mężczyzna jechał 103km/h.

7 października również po południu w Tymiankach Szklarzach policjanci zatrzymali kierującego mercedesem. 23-latek z powiatu ostrowskiego jechał 101km/h.

9 października późnym popołudniem w Tymiankach Szklarzach policjanci zatrzymali kierującego bmw. 20-letni mieszkaniec województwa podlaskiego jechał 122km/h.

Wszystkim kierowcom policjanci zatrzymali prawo jazdy a 3 miesiące, ponadto mężczyźni zostali ukarani mandatami i punktami.

Apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!