Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_141_16777215_00_images_zdjecia_2017_samoobrona_Samoobrona.jpgDzielnicowy z Małkini Górnej mł.asp. Sylwester Andryszczyk po przeprowadzeniu konsultacji z mieszkankami zorganizował zajęcia z samoobrony. Zajęcia odbyły się w ramach projektu "Akademia dzielnicowego - razem dla lokalnego bezpieczeństwa". 

Dzielnicowy pełni rolę policjanta pierwszego kontaktu do którego każdy mieszkaniec może zgłosić się z problemem. Policjant rozmawia z mieszkańcami jego regionu na temat zagrożeń występujących w ich najbliższym otoczeniu. W ten sposób mł.asp. Sylwester Andryszczyk wspólnie z Urzędem Gminy w Małkini Górnej oraz SP nr 2 w Małkini Górnej zorganizował dla Pań zajęcia z samoobrony. Dzielnicowy przeprowadził konsultacje społeczne z mieszkankami które stwierdziły, że w trosce o własne bezpieczeństwo chciałyby nauczyć się technik samoobrony.

Pierwsze zajęcia odbyły się w minioną sobotę  na sali gimnastycznej SP nr 2 w Małkini Górnej. Mł.asp. Sylwester Andryszczyk na zajęcia zaprosił instruktora sztuk walki Pana Piotra Przywoźnego. Podczas zajęć Panie miały okazję poznać techniki obrony przed kopnięciem, duszeniem i uderzeniem. Ponadto zaprezentowano techniki obrony przed atakiem z użyciem niebezpiecznego narzędzia, techniki uwalniania się z uchwytu, przyjęcia postawy obronnej w przypadku agresji zewnętrznej.

Z uwagi na duże zainteresowanie zajęcia będą kontynuowane.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!