Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_141_16777215_00_images_zdjecia_2017_samoobrona_Samoobrona.jpgDzielnicowy z Małkini Górnej mł.asp. Sylwester Andryszczyk po przeprowadzeniu konsultacji z mieszkankami zorganizował zajęcia z samoobrony. Zajęcia odbyły się w ramach projektu "Akademia dzielnicowego - razem dla lokalnego bezpieczeństwa". 

Dzielnicowy pełni rolę policjanta pierwszego kontaktu do którego każdy mieszkaniec może zgłosić się z problemem. Policjant rozmawia z mieszkańcami jego regionu na temat zagrożeń występujących w ich najbliższym otoczeniu. W ten sposób mł.asp. Sylwester Andryszczyk wspólnie z Urzędem Gminy w Małkini Górnej oraz SP nr 2 w Małkini Górnej zorganizował dla Pań zajęcia z samoobrony. Dzielnicowy przeprowadził konsultacje społeczne z mieszkankami które stwierdziły, że w trosce o własne bezpieczeństwo chciałyby nauczyć się technik samoobrony.

Pierwsze zajęcia odbyły się w minioną sobotę  na sali gimnastycznej SP nr 2 w Małkini Górnej. Mł.asp. Sylwester Andryszczyk na zajęcia zaprosił instruktora sztuk walki Pana Piotra Przywoźnego. Podczas zajęć Panie miały okazję poznać techniki obrony przed kopnięciem, duszeniem i uderzeniem. Ponadto zaprezentowano techniki obrony przed atakiem z użyciem niebezpiecznego narzędzia, techniki uwalniania się z uchwytu, przyjęcia postawy obronnej w przypadku agresji zewnętrznej.

Z uwagi na duże zainteresowanie zajęcia będą kontynuowane.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!