Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_141_16777215_00_images_zdjecia_2017_spotkanie_prostyn_20171102_101048.jpg2 listopada dzieci ze szkoły w Prostyni odwiedziła dzielnicowa sierż. Monika Kaczyńska z przedstawicielkami Urzędu Gminy w Małkini Górnej. Celem spotkania była rozmowa na temat przejawów agresji wśród dzieci. Spotkanie odbyło się w ramach „Akademii dzielnicowego- razem dla lokalnego bezpieczeństwa”. 

Podczas spotkania z dziećmi policjantka rozmawiała o formach przemocy występujących wśród uczniów. Ponadto przypomniano dzieciom o bezpiecznym zachowaniu na jezdni m.in podczas przechodzenia przez jezdnię. Rozmawiano z uczniami o obronie przed atakiem agresywnego psa. Zwracano dzieciom również uwagę na ostrożność podczas kontaktu z nieznaną im osobą.

Podczas spotkania wręczono dzieciom elementy odblaskowe w postaci opasek, rekawów na rower, zawieszek oraz kamizelek ufundowanych przez Urząd Gminy w Małkini Górnej. Dodatkowo dzieci otrzymały plany lekcji.

Spotkanie dzielnicowej z dziećmi miało na celu przybliżenie najmłodszym zawodu policjanta oraz funkcji jaką pełnią w ich miejscu zamieszkania w ramach akcji „Akademia dzielnicowego- razem dla lokalnego bezpieczeństwa".

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd