Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_141_16777215_00_images_ujemne_temperatury.jpgUjemne temperatury występujące na zewnątrz są szczególnie niebezpieczne dla osób bezdomnych i starszych mieszkających samotnie. W związku z tym ostrowscy policjanci apelują do wszystkich mieszkańców o zwrócenie uwagi na sytuację osób które ze względu na trudne warunki bytowe narażone są na wyziębienie.

 

 

 

 

 

 

Występujące ujemne temperatury są szczególnie niebezpieczne dla samotnych i schorowanych starszych osób, oraz bezdomnych przebywających na dworcach, ogródkach działkowych, piwnicach czy klatkach schodowych. Co roku wraz ze spadkiem temperatury na zewnątrz ostrowscy policjanci kontrolują miejsca gdzie mogą przebywać osoby bezdomne.  Apelujemy do mieszkańców powiatu ostrowskiego o nie pozostawanie obojętnym na los innych i zgłaszanie pod nr alarmowymi 997 lub 112 osób których życie i zdrowie zagrożone jest z uwagi na występujące ujemne temperatury . Każde zgłoszenie będzie przez policjantów sprawdzane. W przypadku potwierdzenia takiej informacji każda osoba otrzyma niezbędną pomoc.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!