Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_300_300_16777215_00_images_policja2.jpgW piątek ostrowscy policjanci prowadzili działania pod nazwą „Prędkość”. Działania miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego dot. jazdy z dopuszczalną prędkością.

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych w tym śmiertelnych. W związku z tym ostrowscy policjanci aby zapobiec takim zdarzeniom drogowym w naszym powiecie prowadzili 2 marca działania o nazwie "Prędkość".

Podczas działań policjanci skontrolowali 32 auta, w 17 przypadkach kierowcy przekroczyli dopuszczalną prędkość.

Przypominamy kierowcom o jezdzie zgodnie z obowiązującymi przepisami i znakami ruchu drogowego. Przypominamy, że za przekroczenie prędkości na obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h grozi kierującemu mandat, punkty karne oraz zatrzymanie prawa jazdy na okres trzech miesięcy.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd