Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_300_0_16777215_00_images_policja2.jpgWydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej w sprawie sprowadzenia w dniu 12 listopada 2017 roku w miejscowości Komorowo gm. Ostrów Mazowiecka zdarzenia zagrażającego mieniu w wielkich rozmiarach w postaci pożaru w wyniku którego 3 pojazdy uległy spaleniu a 2 nadpaleniu na szkodę mieszkańców powiatu ostrowskiego tj. o czyn z art. 163 § 1 pkt.1 KK.

 

Do powyższego zdarzenia doszło w miejscowości Komorowo gm. Ostrów Mazowiecka w dniu 12 listopada 2017 roku po godzinie 2 w nocy. NN sprawca po dostaniu się na ogrodzony teren komisu oblał łatwopalną substancja zaparkowane pojazdy, a następnie podpalił.

W załączeniu film z monitoringu na którym widoczny jest domniemany sprawca podpalenia. Każdy kto posiada informacje na temat danych personalnych lub miejsca pobytu osoby widocznej na nagraniu, ewentualnie inne istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy czynu, proszony jest o kontakt z z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel.: 29 746 92 40 lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel.: 29 746 92 00 lub 997 lub 112

 

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd