Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_150_98_16777215_00_images_msi29_Oro.jpgWczoraj sierż. Monika Kaczyńska dzielnicowa z gminy Małkinia Górna wspólnie z Dyrekcją SP w Orle Panią Dorotą Rzempołuch przeprowadziła egzamin na kartę rowerową. Po egzaminie odbyło się spotkanie dot. bezpiecznych wakacji. Cała akcja odbyła się w ramach kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny" pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 

Dzielnicowi z małkińskiego komisariatu przez cały rok szkolny prowadzą spotkania z dziećmi i młodzieżą na temat bezpieczeństwa. Jednakże okres wakacyjny jest szczególnie "trudnym czasem" gdy dzieci i młodzież mając letnią przerwę w nauce ulegają częściej różnego rodzaju wypadkom. W związku z tym małkińscy dzielnicowi prowadzą spotkania z najmłodszymi na temat bezpiecznego pobytu nad wodą, zasad ruchu drogowego pieszych i rowerzystów, szkodliwości zażywania środków odurzających oraz alkoholu. Kolejne tego typu spotkanie odbyło się wczoraj w SP w Orle z uczniami klas 1-7.

Również wczoraj w tej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Egzamin składał się z dwóch części: teoretycznej testu z przepisów ruchu drogowego oraz praktycznej jeździe rowerem po torze przeszkód. Do wczorajszego egzaminu przystąpiło 18 uczniów klas 4 i 5.

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!