Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W sobotę ostrowscy policjanci przygotowali stoisko profilaktyczne dla osób uczestniczących w imprezie zorganizowanej z okazji Dni Broku w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Najmłodsi mieli okazję przymierzyć wyposażenie policjantów m.in kask, tarczę, kamizelkę wykorzystywaną podczas zabezpieczeń np. meczy piłki nożnej. Ponadto dla dzieci przygotowano konkurs o bezpieczeństwie nad wodą na temat znajomości znaków informujących o zakazie kąpieli w których nagrodą były odblaski w postaci zawieszek i opasek ufundowanych przez UM w Ostrowi Mazowieckiej. Dodatkowo najmłodszym wręczano balony z logo ostrowskiej komendy a dorosłym długopisy i smycze.

 Na stoisku osobom zainteresowanym udzielano informacji o procedurze naboru do służby w Policji w bieżącym roku, o prawach i obowiązkach policjantów i obywateli, konsekwencjach dla zdrowia wynikających z zażywania dopalaczy i narkotyków oraz prawnych konsekwencjach używania przemocy wobec dzieci. Funkcjonariusze namawiali do używania elementów odblaskowych przez pieszych poruszających się drogą po zmierzchu poza obszarem zabudowanym. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. 

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd