Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Scenariusz ćwiczeń: przed godz. 11:00 w pobliżu Szulborza Wielkiego patrol Policji zauważył kierującego samochodem osobowym którego sposób jazdy wskazywał, że może być pod działaniem alkoholu. Funkcjonariusze podjęli próbę zatrzymania kierującego przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Dyżurny do pomocy skierował policjantów WRD którzy w pobliżu pełnili służbę. Kierujący zjechał z drogi głównej do lasu gdzie stracił panowanie nad autem uderzając w drzewo.

 Kierowca wydostał się z auta, próbował odwrócić uwagę policjantów podpalając las. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Pożar pierwsi zauważyli strażnicy leśni będący w tym czasie w pobliżu, którzy próbowali ugasić ogień. Z obawy o szybkie rozprzestrzenienie się ognia strażnicy leśni wezwali ostrowską straż pożarną która z pomocą okolicznych OSP ugasiła pożar.

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd