Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

b_300_300_16777215_00_images_policja2.jpgUroczyste powołanie Komendanta Komisariatu Policji w Małkini Górnej

We wtorkowe popołudnie na placu małkińskiego komisariatu odbył się uroczysty apel z okazji powołania na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Małkini Górnej podkom. Justyny Biedrzyckiej. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele lokalnych samorządów, instytucji współpracujących z małkińskim komisariatem oraz kadra kierownicze, policjanci i pracownicy cywilni.

 

 
 

Uroczysty apel rozpoczął się od meldunku złożonego przed dowódcę uroczystości Pana podkom. Pawła Grabowskiego Komendantowi Powiatowemu Panu podinsp. Mirosławowi Olszewskiemu.Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele lokalnych samorządów, instytucji współpracujących na co dzień z małkińskim komisariatem, kadra kierownicza oraz policjanci i pracownicy cywilni. Po odczytaniu rozkazu przez Inspektora ds. Kadr i Szkolenia o powołaniu na stanowisko Komendanta małkińskiego komisariatu głos zabrał Pan podinsp. Mirosław Olszewski który życzył dalszych sukcesów na nowym stanowisku. Pani podkom. Justyna Biedrzycka od 2016 pełniła obowiązki na stanowisku Z-cy Komendanta Komisariatu Policji w Małkini Górnej a od maja tego roku Komendanta. Uroczystość zakończyła się gratulacjami od przybyłych gości oraz współpracowników.

  Przekroczył prędkość o 61km/h na obszarze zabudowanym, stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali prawo jazdy 24-latkowi który przekroczył dopuszczalną prędkość na obszarze zabudowanym o 61 km/h.

 
 

W środę po godz. 18:00 w Ugniewie ostrowscy policjanci kontrolowali prędkość kierujących. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Volvo który przekroczył dopuszczalną prędkość na obszarze zabudowanym o 61 km/h. W związku z tym 24-letni ostrowianin stracił prawo jazdy na 3 miesiące, został ukarany 500zł mandatem i 10 punktami karnymi.

 

Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek i zdjęcie nogi z gazu. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 50 km/h na obszarze zabudowanym będzie kończyło się utratą prawa jazdy na 3 miesiące, wysokim mandatem oraz punktami karnymi. 

Ostrowscy policjanci na Dożynkach Gminnych w Wąsewie

15 sierpnia ostrowscy policjanci przygotowali stoisko profilaktyczne dla dzieci i dorosłych podczas X Dożynek Gimnno-Parafialnych.

  •  
 

Tradycyjnie już od kilku lat ostrowscy policjanci przygotowują stoiska profilaktyczne na różnego rodzaju festyny, pikniki oraz dożynki. Jest to doskonała okazja do promowania bezpieczeństwa wśród najmłodszych i starszych mieszkańców powiatu ostrowskiego. W związku z tym nie mogło zabraknąć ostrowskich funkcjonariuszy na wczorajszych X Dożynkach Gminno-Parafialnych w Wąsewie. Dla odwiedzających stoisko przygotowano drobne upominki. Dorośli biorąc udział w konkursie wiedzy na temat bezpieczeństwa m.in w ruchu drogowym otrzymywali opaski odblaskowe, smycze i długopisy natomiast dzieciom wręczano plany lekcji oraz balony z logo KPP w Ostrowi Mazowieckiej. Najodważniejsi mieli okazję przymierzyć kask i kamizelkę wykorzystywaną przez funkcjonariuszy m.in do zabezpieczenia meczy piłki nożnej. Podczas dożynek promowano bezpieczeństwo podczas wakacji w tym nad wodą oraz w ruchu drogowym. Dla dorosłych przygotowano walizkę profilaktyczną dzięki której rodzice mogli zobaczyć jakie "gadżety" mogą świadczyć o zażywaniu środków odurzających przez ich dzieci.Osoby zainteresowane służbą w Policji otrzymywały informację na temat procedury naboru. Opaski odblaskowe ufundował UM w Ostrowi Mazowieckiej.

  Podsumowanie działań "Kaskadowy pomiar prędkości"

We wtorek ostrowscy policjanci prowadzili "Kaskadowy pomiar prędkości". Celem działań było egzekwowanie wśród kierujących jazdy zgodnie z przepisami i znakami ruchu drogowego dot. dopuszczalnej prędkości.

 
 

Podczas wtorkowych działań ostrowscy policjanci skontrolowali 63 kierowców, w 13 przypadkach stwierdzono przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

Apelujemy do kierowców o jazdę zgodnie ze znakami i przepisami ruchu drogowego. Przypominamy, że za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 50 km/h na obszarze zabudowanym grozi zatrzymanie prawa jazdy na okres 3 miesięcy, mandat karny i punkty.

 

 

 

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!