Nasi najmłodsi piłkarze z grupy ORLIKA i TRAMPKARZA w dniu 17.05.2017r. udali się na mecz I ligi po między POGONIĄ Siedlce i PODBESKIDZIEM Bielsko Biała. Grupa blisko pięćdziesięciu młodych piłkarzy z Małkini wraz z opiekunem Wiesławem Jarząbkiem przy pięknej majowej pogodzie dopingowała piłkarzy gospodarzy. Dzięki naszemu dopingowi Siedlczanie zwyciężyli 3 – 0, my zaś wracaliśmy w wyśmienitym humorze, relacjonują uczestnicy wycieczki. Przy stadionie przywitała nas maskotka zespołu Pogoni i zrobiliśmy sobie z nią pamiątkowe zdjęcie. Na trybunach panowała luźna atmosfera i mogliśmy swobodnie wędrować po całym naszym sektorze. Doping jaki zaprezentowaliśmy wraz z kibicami gospodarzy uskrzydlił zawodników Pogoni, którzy co chwila tworzyli groźne sytuacje pod bramka przeciwnika.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga zaczęła się przy odpalonych jupiterach co wyraźnie uskrzydliło miejscowych i już w 4 minucie strzelili gola na bramkę, przy której znajdował się nasz sektor. Kolejne bramki były jeszcze ładniejsze, a strzelcy podbiegali do naszej trybuny, bo to my najgłośniej cieszyliśmy się z zdobytych goli. Po końcowym gwizdku zawodnicy gospodarzy podeszli do nas, zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia oraz otrzymaliśmy autografy. Jako ostatni opuszczaliśmy stadion POGONI w wyśmienitych humorach. W imieniu klubu oraz chłopców dziękuje grupie rodziców którzy pomogli mi bezpiecznie i sprawnie odbyć całą tą wyprawę. Anecie i Markowi Rutkowskim, Panu Bogdanowi Kochowi, Jarkowi Dawidczykowi, Marcinowi Suskiemu, Stanisławowi Zyśkowi, Michałowi Kietlińskiemu. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że to nie ostatni taki wyjazd naszych piłkarzy.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!