Zwycięstwem przed własną publicznością w siedleckiej A Klasie piłkarze Małkińskiego Klubu Sportowego rozpoczęli grę 15 kolejki pokonując Jastrząb Żeliszew 4:1. Tym samym udanie zrewanżowali się za przegraną w rundzie jesiennej 6:1.

Gospodarze rozpoczęli spotkanie z animuszem przeprowadzając kilka bardzo groźnych akcji, ale ich strzały nie znalazły drogi do bramki. Po kwadransie przewagi gra nieco wyrównała się i gościom udało się wyprowadzić akcje po której obejmują prowadzenie w meczu. Piłkarze MKS-u jednak szybko wyrzucili z głów myśl o nie korzystnym rezultacie i od razu przystąpili do próby odrobienia strat. Wyrównanie padło jeszcze przed przerwą po ładnie rozegranej akcji którą wykończył Damian Dębkowski.

Druga połowa to ciężki mecz dużo zamieszania szczególnie za sprawą gości którzy zamiast skupić się na grze doprowadzali do spięć na boisku często faulując i ogólnie zachowania piłkarzy nie warto komentować. Zawodnicy z Żeliszewa otrzymali 2 czerwone kartki. Naszej drużynie udało się dopiąć swego i wygrać spotkanie pomimo ze nie wszystko wychodziło i udawało się jak chcieli. Natomiast warto zwrócić uwagę że widać jest koncentracje piłkarzy chcą grać w piłkę nie przechodzą obok meczu co jest widoczne w porównaniu do poprzednich rund rozgrywek w LO i A Klasy. Gole w drugiej połowie dające zwycięstwo strzelili Przemek Maliszewski i niezawodny Arkadiusz Borowy, który ma 15 strzelonych bramek w lidze. Podczas meczu przez jakiś czas swoją obecnością klub zaszczyciła Pani Wójt Gminy Bożena Kordek.

MKS MAŁKINIA – JASTRZĄB ŻELISZEW 4:1 (1:1)

BRAMKI: Damian Dębkowski, Przemysław Maliszewski, Arkadiusz Borowy X2

MKS MAŁKINIA: DOMINIK SEKUŁA – PRZEMYSŁAW MALISZEWSKI, MATEUSZ ROSTKOWSKI (żółta kartka), ŁUKASZ GROMEK, CEZARY GIZIŃSKI (żółta kartka) - MARCIN SADOWSKI, MACIEJ SKŁODOWSKI (żółta kartka), ADAM NAJGRODZKI, ARKADIUSZ IMIŃSKI, (46 CEZARY MALISZEWSKI) – ARKADIUSZ BOROWY, DAMIAN DĘBKOWSKI

Trener: Zbigniew Suchodolski

Our website is protected by DMC Firewall!