Małkinia „Azbest Arena”.

Jest niedziela 7 kwietnia 2019 roku zbliża się godzina 11 arbiter główny spotkania Tomasz Kowalczyk wyprowadza zespoły MKS MAŁKINIA i KS ŁOSICE na środek boiska, które dziś zainaugurują ligową batalię w Siedleckiej I Lidze Okręgowej Młodzików.

Po przywitaniu i przybiciu tradycyjnych „piątek” można spokojnie zaczynać zawody. Piłka w centralnym punkcie boiska. Gwizdek Tomasz Kowalczyka oznajmia, że walka o ligowe punkty rozpoczęta. Patrząc z boku na chłopców z Łosic to oni naszych przewyższają o głowę i są roślejsi. Może być ciężko.

Już pierwsze minuty pokazują nam, że może być to wyrównana walka, a o zwycięstwie zadecyduje jeden gol. Jedni i drudzy starają się opanować środek boiska, aby dobrze i składnie rozegrać akcje, a przede wszystkim strzelić, jako pierwsi gola zdobywając psychologiczną przewagę nad rywalem. My o głowę niżsi nadrabiamy sprytem i techniką, ale na tablicy wyników nadal widnieje wynik 0 do 0. Do przerwy żadnej drużynie nie udało się strzelić gola, choć okazje ku temu były. Mamy nadzieję, że po zmianie stron bramki padną.

Po wznowieniu obraz gry nie uległ zmianie. Raz jedni za chwilę drudzy stwarzają sobie okazje strzeleckie, ale brakuje dokładnego ostatniego podania, które odtworzyłoby drogę do bramki oraz szczęścia. Niestety mimo chęci z obu stron żadnej drużynie nie udało się strzelić tej jednej jedynej bramki, która zadecydowałaby o zwycięstwie. Mecz po wyrównanej walce kończy się podziałem punktów, gdyż na tablicy wyników jest remis 0 do 0. Za tydzień MKS MAŁKINIA wybiera się w gości do CZARNYCH II WĘGRÓW, którzy na inaugurację zremisowali w Sokołowie Podlaskim z PODLASIEM 2:2.

MKS MAŁKINIA vs KS ŁOSICE 0:0

Autor tekstu: Paweł Wenus

Our website is protected by DMC Firewall!