W dniu 18 maja o godzinie 13 MKS Małkinia Orlik podejmował u siebie swoich rówieśników z ULKS Starawieś w meczu  wiosennej rundy rewanżowej o Mistrzostwa II Siedleckiej Ligi Okręgowej. Od pierwszego gwizdka pana Mirosława Świnarskiego podopieczni trenera Sylwestra Sieroty bez respektu dla przyjezdnych zabrali się do roboty. Co i rusz suną z atakiem na bramkę rywala.

W 8 minucie wynik spotkania otwiera Adrian Socik strzelając gola przyjezdnym. Nim upłynęło dalszych 5 minut spotkania na 2:0 podwyższa Hubert Budziszewski. Radość naszego zespołu po zdobyciu gola nie trwała długo. W ciągu dwóch minut do remisu doprowadza napastnik gości Bartosz Kruszewski (14’ i 16’). Utrata tak szybko dwóch goli ostudziła zapędy naszych piłkarzy. Gra jest prowadzona w szybkim tempie.  Oba zespoły prowadzą ciężki wyrównany bój o zwycięstwo, w tym spotkaniu.

W 23 minucie napastnik gości Marcin Kopeć strzela nam gola i wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Jest 2 do 3 dla ULKS Starawieś. Nim upłynęło 5 minut mamy następnego gola. Jego autorem jest Łukasz Pianka, który doprowadza do remisu 3 do 3. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania.

Po przerwie i zmianie stron oba zespoły toczą nadal zażarty, ciężki i wyrównany bój, w tym spotkaniu. W 35 minucie gola strzela najlepszy snajper MKS Małkinia Gabriel Adamski, który wyprowadza nasz zespół na jedno bramkowe prowadzenie. Jest 4 do 3. Na 5 do 3 podwyższa w 42 minucie Aleksander Goś. Po wznowieniu gry goście odrabiają straty wychodząc z szybką kontrą. W 43 minucie swego trzeciego gola, w tym spotkaniu strzela Bartosz Kruszewski, który kompletuje hat-tricka. Gra toczy się dalej i nie zwalnia tempa. W 51 minucie do kolejnego remisu doprowadza napastnik gości Marcin Kopeć strzelając swego drugiego gola. Jak przystało na najlepszego strzelca w 56 minucie Gabriel Adamski strzela swego drugiego gola i ustala wynik na 6 do 5 . Jest to jego 14 gol w tej edycji. Do końca spotkania mimo kilku okazji z obu stron wynik już nie uległ zmianie. MKS Małkinia po ostatnim gwizdku pana Mirosława Świnarskiego może dopisać sobie kolejne 3 punkty. Jest to trzeci zwycięstwo naszego zespołu w wiosennej rundzie rewanżowej. Za tydzień chłopcy wybierają się do Węgrowa na spotkanie z miejscowym zespołem Czarnych. Czy chłopcy postawią się gospodarzom i przywiozą korzystny wynik? Na to pytanie poznamy odpowiedź po ostatnim gwizdku arbitra, który będzie prowadził te zawody.

MKS MAŁKINIA – ULKS STARAWIEŚ 6:5 (3:3)

Bramki: Adrian Socik 8’, Hubert Budziszewski 13’, Łukasz Pianka 28’ – Bartosz Kruszewski 14’,16’,43’

Gabriel Adamski 35’,56’, Aleksander Goś 42’                               Marcin Kopeć 23’,51’

Our website is protected by DMC Firewall!