Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W ostatnią niedzielę podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego rozegrali kolejny mecz w ramach rozgrywek A klasy grupa Siedlce. Tym razem udaliśmy się w daleki wyjazd do Żelechowa, by stoczyć niezwykle ważny pojedynek z miejscowym "Sępem".
Jak już wspomniałem spotkanie niezwykle istotne z uwagi na fakt, że ewentualne zwycięstwo przy korzystnym rezultacie meczu w Mrozach zapewniłoby nam awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Od początku to My kontrolowaliśmy przebieg spotkania. MKS był dużo bardziej konkretny w swoich poczynaniach - już na początku spotkania po ładnie wyprowadzonej kontrze oraz podaniu Czarka Maliszewskiego pierwszą bramkę dla naszej drużyny strzelił Marcin Sadowski. Kilka minut później było już 2 do 0, po kapitalnym uderzeniu zza skraju pola karnego Czarka Maliszewskiego.

Kolejne minuty w pierwszej połowie przyniosły dwa kolejne gole - kolejno ponownie Marcina Sadowskiego po podaniu Adama Najgrodzkiego oraz Przemka Maliszewskiego po zagraniu Marcina Sadowskiego.

Druga połowa to potwierdzenie dominacji - na początku drugiej części gry prowadzenie podwyższył Czarek Giziński po dośrodkowaniu Czarka Maliszewskiego oraz Krystian Sadowski (nasz najmłodszy zawodnik z konieczności grający na pozycji bramkarza) pewnie wykorzystując jedenastkę - brawo Krystek !??

Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny, a przy przegranej Watry Mrozy z liderem rozgrywek, drużyną Jastrzębia Żeliszew 5 do 0 zapewniliśmy sobie AWANS DO LIGI OKRĘGOWEJ NA DWIE KOLEJKI PRZED KOŃCEM ROZGRYWEK!!!!!!! ????

PANOWIE - OGROMNE GRATULACJE !!!

Zrealizowaliśmy swój upragniony cel ! Tym bardziej wielki szacunek za to, że udało nam zapewnić awans przed końcem rozgrywek !

Wielkie podziękowania dla drużyny, trenera, oraz zarządu na czele z Prezesem Łukaszem Fidorczukiem ! wszyscy wykonaliśmy kawał ciężkiej roboty, która jak widać opłacała się - wracamy tam, gdzie nasze miejsce! ?

Na podsumowanie przyjdzie czas po zakończeniu rozgrywek, jednak chciałbym podziękować tym zawodnikom, którzy z powodu kontuzji nie mogli nam pomóc w większości spotkań - chodzi o Daniela Górala i Mariusza Sokołowskiego. Dzięki za wkład, za zaangażowanie ! Czekamy na Was!! Pokazaliście swój charakter na boisku, i na pewno pomoże wam również w tym, by szybko dojść do zdrowia!?

Panowie, ogromna prośba - mimo, że cel jest już zrealizowany, że pierwsze świętowanie mamy już za sobą - pokażmy swoją jakość w ostatnich dwóch spotkaniach. Potraktujmy te mecze jako przygotowanie do potyczek już w wyższej klasie rozgrywkowej. Pełna mobilizacja i koncentracja w starciu z Olimpią Latowicz w najbliższą sobotę o godz. 11 !

Już teraz zapraszamy kibiców ! Wspólnie celebrujmy ten sukces ! ⚽️⚽️

JESZCZE RAZ GRATULACJE MKS-ie! AWANS JEST NAAAAASZ!!!!! ????

SĘP ŻELECHÓW 1 - 6 MKS MAŁKINIA
bramki: Marcin Sadowski x2, Czarek Maliszewski, Przemek Maliszewski, Krystian Sadowski, Czarek Giziński

Skład: Krystian Sadowski - Czarek Giziński, Damian Pawłowski, Krzysiek Krawczyk, Bartosz Dawidczyk - Kamil Suszczyński, Adam Najgrodzki, Karol Dmochowski, Przemek Maliszewski - Czarek Maliszewski, Marcin Sadowski.
Zagrali również: Rafał Siwek, Karol Michalak, Bartek Wróblewski.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!