Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W ubiegły piątek (28 czerwca) na terenie Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej odbyła się uroczysta gala podsumowująca zmagania naszej drużyny w rozgrywkach A klasy grupa Siedlce sezonu 2018/2019. Oprócz Zarządu na czele z Prezesem Łukaszem Fidorczukiem, zawodników, trenera, oraz sponsora Małkińskiej drużyny Pana Romualda Rolek gościliśmy również Wójt Gminy Małkinia Górna - Panią Bożenę Kordek, jak i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Panią Ewę Siwek. Spotkanie rozpoczęło się częścią oficjalną, gdzie podziękowano zawodnikom, trenerom oraz Zarządowi za zaangażowanie oraz wkład w niewątpliwy sukces jakim był awans do Ligi Okręgowej, jak również Panu Romualdowi Rolek, który od stycznia wspomaga naszą drużynę.

Dziękujemy wszystkim, którzy choć w niewielkim stopniu przyczynili się do tego sukcesu. Jako Zarząd, zawodnicy dołożymy wszelkich starań, by nie zawieść swoich, jak i Państwa oczekiwań.

Chwila odpoczynku, i od połowy lipca rozpoczynamy przygotowania do sezonu w Lidze Okręgowej.

W niedługim czasie przedstawimy plan przygotowań drużyny, jak również informacje dotyczące ewentualnych wzmocnień.

MKS!⚽️

Our website is protected by DMC Firewall!