W pierwszym wiosennym meczu drużyna trampkarza U -15 przegrała z UKS WĘGRÓW 0:1.

Pierwsze minuty w naszym wykonaniu były bardzo nerwowe, czego efektem był rzut karny dla gości w 5 minucie meczu. W tym momencie przegrywaliśmy 0:1 .Kolejne minuty to w dalszym ciągu przewaga gości . Dopiero od 20 minuty drużyna MKS uzyskała znaczną przewagę dążąc do wyrówna - swoich doskonałych sytuacji nie wykorzystał Kamil Dębkowski , natomiast Mateusz Maciuszko z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę . W odpowiedzi goście również trafiają w porzeczkę.Druga połowa wyglądał bardzo podobnie ze wskazaniem na naszą drużynę - niestety bez klarownej sytuacji dla MKS-u. Bardzo przykrej kontuzji doznał w II połowie Hubert Rutkowski ( prawdopodobnie złamana ręka ) . Hubert w tym meczu był najlepszym zawodnikiem.ostoja w linii obrony.
MKS MAŁKINIA - UKS 1 WĘGRÓW 0:1 ( 0:1 )

Jakub Borowy - Mateusz Bogucki ( 36min Przemysław Graczyk) , Hubert Rutkowski ( 60min Maciej Wileński) , Damian Pawłowski , Mateusz Deluga - Maciej Poliński ( 55 min Mateusz Gałązka ) , Radosław Wileński - Marcin Renik , Mateusz Maciuszko ( kapitan) , Jakub Kruszewski - Kamil Dębkowski