Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

21 października 2017 odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych oraz Mistrzostwa Polski Open w Lublinie. Ostrowski klub Karate Kyokushinkai reprezentowało troje zawodników. Magda  Baczewska, Dominika Wojewódzka obie w kategorii juniorek młodszych do 50 kg oraz Jan Bilwin – junior młodszy do 55 kg.  Rozstawienie naszych  zawodników w drabinkach było niezbyt korzystne. Wszyscy musieli walczyć w repasażach  o wejście do „szesnastki” . Na szczęście cała trójka zwyciężyła swoje walki i mogła przygotować się do walk o wejście do ćwierćfinałów. 

Tutaj najmniej szczęścia miała Dominika Wojewódzka, która niestety przegrała z najlepszą zawodniczką w swojej kategorii Kingą Kuklińską z Olecka, która wygrała całą kategorię.  Ostatecznie Dominika uplasowała się na piątym miejscu, czyli tuż za podium. Drugą stroną drabinek podążała Magda Baczewska. W świetnym stylu pokonała zawodniczkę z Drawska Pomorskiego i weszła do półfinału. Tutaj niestety musiała uznać wyższość kolejnej zawodniczki z Olecka Dominiki Wojciechowskiej . Walka była wyrównana jednak sędziowie wskazali na przeciwniczkę Magdy. Tym samym Magda Baczewska uplasowała się na trzeciej pozycji.  

Z kolei Jan Bilwin miał swój bardzo dobry dzień i po kolei pokonywał przeciwników z Lublina, Radzymina i Przeworska. Dopiero w finale został pokonany przez zawodnika z Lipna –Szymona Majewskiego. Tym samy Jan Bilwin został wicemistrzem Polski Juniorów Młodszych.

Zawody zgromadziły 196 zawodników z 58 klubów. Równolegle rozgrywane były zawody Mistrzostw Polski Open.

Opiekunem zawodników OKKK był sensei Radosław Grabowski.

 

IMG_6943.jpg IMG_6949.jpg IMG_6984.jpg

IMG_6991.jpg IMG_7004.jpg IMG_7040.jpg

IMG_7083.jpg IMG_7159.jpg IMG_7193.jpg

IMG_7200.jpg IMG_7208.jpg

DMC Firewall is a Joomla Security extension!