Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Informacja Wójta Gminy Małkinia Górna o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. promocji gminy i kontaktów z mediami w Urzędzie Gminy w Małkini Górnej przy ul. Przedszkolnej 1.

 

W wyniku przeprowadzonego naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. promocji gminy i kontaktów z mediami wybrany został ....... 

 Pan Michał Perzyna, zam. Ruskołęka – Parcele.

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru

W wyniku przeprowadzonego naboru Komisja wyłoniła do zatrudnienia Pana Michała Perzynę, który w rozmowie kwalifikacyjnej uzyskał najwyższą liczbę punktów.

Pan Michał Perzyna od 2008 roku pracuje na stanowisku zastępcy kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Wołominie z/s w Radzyminie. Kandydat spełnił wymagania określone w ogłoszeniu o naborze. W ocenie Komisji przedstawił najlepszą wizję promocji gminy. Wykazał się dużą wiedzą na temat istoty samorządu gminnego oraz bardzo dobrą znajomością przepisów wymaganych ustaw. Komisja wysoko oceniła również indywidualne predyspozycje Kandydata do wykonywania zadań na stanowisku ds. promocji gminy i kontaktów z mediami. Pan Michał Perzyna jest osobą kreatywną, dyspozycyjną, łatwo nawiązującą kontakt. Powyższe oceny stanowią potwierdzenie pożądanych kwalifikacji i kompetencji do zatrudnienia na stanowisku, którego dotyczył nabór.

 

Wójt Gminy
mgr Bożena Kordek          

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd