Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_150_176_16777215_00_images_496px-POL_gmina_Makinia_Grna_COA_svg.pngUrząd Gminy w Małkini Górnej informuje, iż stawki oraz terminy opłat za odbiór odpadów komunalnych na 2018 rok nie uległy zmianom tj. miesięczna stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w sposób selektywny wynosi 6,00 zł. od osoby zamieszkującej daną nieruchomość, natomiast stawka za gospodarowanie odpadami komunalnymi w sposób nieselektywny wynosi 12,00 zł. od osoby zamieszkałej.

Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi odebranymi od właścicieli nieruchomości wnosi się – bez wezwania – w następujących terminach:

- za I kwartał do 15 marca,
- za II kwartał do 15 czerwca,
- za III kwartał do 15 września,
- za IV kwartał do 15 grudnia.

Pozostałe informacje jak również uchwały i nowy wzór deklaracji znajdują w Biuletynie Informacji Publicznej bip.malkiniagorna.pl, w zakładce – Gospodarka Odpadami.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!