Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Obraz na stronie 2018-05-07_plan.jpg

Informuję, że w związku z przebudową linii kolejowej E75 w dniu 09.05.2018 r. wprowadzona będzie tymczasowa organizacja ruchu związana z zamknięciem przejazdu w km 90+654 w miejscowości Zawisty Podleśne. Powyższą informację przekazuję na podstawie pisma oraz mapek objazdów otrzymanych od Firmy INTERCOR wykonawcy inwestycji.

W dniu 08.05.2018 r. wdrożona zostanie tymczasowa organizacja ruchu oraz oznakowanie. Za realizację powyższych zadań odpowiada Firma INTERCOR. Osoba do kontaktu Pan Rafał Pustuł  tel. 695-811152 e.mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wójt Gminy Małkinia Górna
Bożena Kordek       

Mapka tymczasowej organizacji ruchu.

Obraz na stronie 2018-05-07_objazd.jpg

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!