Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Szanowni Państwo.


Serdecznie dziękuję Państwu za udział w wyborach i oddanie głosu na moją listę. Jest mi niezmiernie miło, iż mogłem otrzymać od Państwa 577 głosów, jednakże reguły wyborcze są nieubłagane i słabszy wynik na listę nie dał nam mandatu. Dziękuję Koleżankom i Koledze z listy za wspólną pracę.
Serdecznie gratuluję zwycięzcom i życzę im sukcesów w pracy dla dobra naszej gminy.


Raz jeszcze dziękuję Państwu za oddane głosy, pozostaję z szacunkiem

Andrzej Sadowski


 

Szanowni Państwo,
za nami kolejne wybory samorządowe. Frekwencja potwierdziła, że w tym roku wybory cieszyły się dużym zainteresowaniem Mieszkańców Naszej Gminy. Jesteśmy przekonani, że My jako KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA mamy swój wkład w tak wysoką frekwencję. 
Dziękujemy za oddane na nasz Komitet głosy, dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że przedstawiane przez nas argumenty trafiały do Państwa. 
Gratulujemy wszystkim osobom kandydującym w wyborach, które zdobyły mandat. Jednocześnie życzymy aby wszystkie złożone obietnice wyborcze zostały zrealizowane.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW
PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA


 

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję wszystkim Wyborcom z ul. Leśnej 7,9,11,22 i 24, którzy oddali na mnie swój głos w niedzielnych wyborach do Rady Gminy. Jest mi niezmiernie miło i czuję się zaszczycony tak dużym Państwa poparciem. Będę starał się służyć jak najlepiej mieszkańcom Gminy Małkinia Górna.

Ponadto, dziękuję wszystkim Wyborcom, którzy 21 października wzięli udział w głosowaniu, gdyż: „Każda gmina, każda wspólnota stanowi jakąś niewielką cząstkę wszystkich obywateli kraju”.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaufanie i poparcie!

Serdecznie gratuluję Wszystkim, którzy te wybory wygrali.

 

Z wyrazami szacunku

Leszek Dębek


 

 

Szanowni Wyborcy !

Serdecznie dziękuję za każdy oddany głos na moją osobę. Jest mi niezmiernie miło, że dzięki Waszemu zaufaniu zostałam wybrana do Rady Gminy. Dziękuję za okazane wsparcie i wiele miłych słów, które od was usłyszałam. Wszystkim zwycięzcom gratuluję wygranej i życzę powodzenia w najbliższej kadencji. Wierzę, że razem możemy zrobić wiele dla naszej gminy.

 

Z poważaniem

Urszula Fidorczuk.


 

Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział wyborach samorządowych, a w sposób szczególny pragnę podziękować za wszystkie głosy oddane na moją osobę. Jestem zaszczycony, że obdarzyliście mnie Państwo tak dużym poparciem. Państwa zaufanie będzie źródłem mojej motywacji do jeszcze cięższej pracy na rzecz wszystkich mieszkańców Gminy Małkinia Górna. 


Z wyrazami szacunku, 
Dariusz Rafalik

 


 

Szanowni Państwo  !

 

W imieniu Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość dziękuję wszystkim Wyborcom za głosy oddane  na naszych kandydatów do Rady Powiatu Ostrów Mazowiecka. Dziękuję Kandydatom za trud i zaangażowanie jakie włożyli podczas kampanii wyborczej. Dziękuję tym którzy nas wspierali. Zaufanie jakim Państwo obdarzyli moją osobę będzie dla mnie zobowiązaniem do dalszej działalności publicznej dla rozwoju naszej gminy i powiatu.

 

 

Radny Rady Powiatu

Stefan Kazimierz Rostkowski


 

 

Serdecznie dziękuję osobom, które oddały na mnie swój głos w wyborach do Rady Powiatu.

 

Ewa Janik

 


 

 

Podziękowanie za udział w wyborach


SZANOWNI PAŃSTWO !!!
Chociaż nie są jeszcze znane oficjalne wyniki wyborów samorządowych na terenie Gminy Małkinia Górna dziękuję Państwu przede wszystkim za udział w wyborach, ale nade wszystko dziękuję mieszkańcom Osiedla Domów Jednorodzinnych w Małkini Górnej za każdy oddany głos na moją osobę.

To dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy na rzecz naszej społeczności lokalnej ufam, że  sprostam Państwa oczekiwaniom.

Pozdrawiam serdecznie
Zbigniew Nietubyć

 


 

,,Pomajówka’’ w Rostkach WielkichW sobotę 2 czerwca 2018 roku w Rostkach Wielkich po raz trzeci został zorganizowany piknik w tym roku pod nazwą „Pomajówka”, który jest kontynuacją Majówki organizowanej w latach ubiegłych. Organizatorzy tegorocznej imprezy to Urząd Gminy Małkinia Górna, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Sołtys i Rada Sołecka Rostek Wielkich.

 

W tym roku piknik tradycyjnie rozpoczęli najmłodsi mieszkańcy gminy od meczu w piłkę nożną.  Drużyna z Rostek Wielkich otrzymała koszulki z nadrukiem miejscowości i herbem gminy Małkinia Górna, które osobiście młodym piłkarzom wręczyła Pani Wójt.

Po meczu młodych sportowców pod okiem Pani Marii Jasko odbył się aerobik  w plenerze oraz pokaz karate. Następnie drużyny Zawisty Nadbużne vs. Rostki Wielkie rozegrały mecz piłki siatkowej, który już na dobre wpisał się w tradycję pikniku. W tym roku walka o podium była zacięta i na bardzo wyrównanym poziomie, jednak najlepszą okazała się być drużyna z Rostek Wielkich.  

Podczas tegorocznego pikniku oprócz wspaniałej zabawy można było zrobić również coś dla innych, a mianowicie zarejestrować się w bazie dawców szpiku DKMS, czy też skorzystać z indywidualnej porady dietetyka.

Po aktywnych zabawach przyszedł czas na konkursy. Ze względu na jubileusz 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Urząd Gminy zorganizował konkurs „Piosenki i pieśni patriotycznej”. Uczestnicy konkursu zaprezentowali piękne polskie utwory patriotyczne. Wybór najlepszego był niełatwy, gdyż wszystkie aranżacje muzyczne, były na wyrównanym poziomie.

Wyniki:
I miejsce – Julia Mydłowska i Aleksander Borowy,
II miejsce – Igor i Mikołaj Młynarczyk,
III miejsce – Aleksandra Perzan.

Drugi konkurs zorganizowany podczas „Pomajówki” to konkurs,,Majówkowe pierogi’’. Trzeba przyznać, że Jury miało niezwykle trudne zadanie,  by wyłonić spośród tylu wspaniałych własnoręcznie wykonanych pierogów, te które zasłużyły na miano najlepszych. Warto podkreślić, że pierogi wykonane na konkurs nie tylko wspaniale smakowały, ale również zachwycały formą podania.

Wyniki:
I miejsce – Dorota Rostkowska - pierogi z rabarbarem,
II miejsce – Aneta Kaczmarczyk - pierogi z truskawkami,
III miejsce – Elżbieta Moczarska - pierogi ruskie.

Wyróżnienia:
Weronika Mularczyk- pierogi/sakiewki z truskawkami,
Regina Rostkowska – pierogi z buraczkami.

O godzinie 17:00 nastąpiło oficjalne otwarcie,,Pomajówki’’ przez Wójta Gminy Małkinia Górna Panią Bożenę Kordek, która powitała uczestników pikniku oraz wręczyła nagrody zwycięzcom konkursów. Pani Wójt podkreśliła, że piknik w Parku w Rostkach Wielkich to wydarzenie o niskich nakładach budżetowych, ale dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli oraz sponsorów na trwałe wpisało się już w gminną tradycję.

Podczas pikniku wystąpił Gminny Chór Dziecięcy oraz Zespół Kwiaty Polskie  z Chmielewa.  Z myślą o najmłodszych po raz pierwszy w tym roku przygotowano stanowisko do wspólnego malowania pejzażu, w które niezwykle chętnie włączyły się dzieci, a efekty ich pracy mogli podziwiać wszyscy uczestnicy „Pomajówki”.

Tegoroczny piknik z pewnością był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu zarówno przez rodziny, przyjaciół jak i znajomych z sąsiedztwa. Wspólne biesiadowanie zakończyło się dyskoteką prowadzoną przez Pana Kamila Kłosińskiego.

W organizację pikniku włączył się również Pan Marian Krupiński Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, który ufundował upominki i kosze ze słodyczami dla najmłodszych. Dziękujemy również  Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej za użyczenie stołów tenisowych, z których niezwykle chętnie korzystali uczestnicy zabawy.

Sponsorzy tegorocznej „Pomajówki” to:
Delikatesy Centrum w Małkini Górnej, Państwo Ewa i Krzysztof Kołota, Państwo Dorota i Grzegorz Rostkowscy, Państwo Elżbieta i Mirosław Świerżyńscy, Państwo Barbara   i Tadeusz Imbrzykowscy, Państwo Beata i Jerzy Rukat, Państwo Anna i Krzysztof Kobus, Państwo Sylwia i Rafał Świerżewscy, Państwo Krystyna i Adam Rostkowscy,  Pani Teresa Mikołajczyk, Państwo Elżbieta i Wojciech Moczarscy, Pani Katarzyna Korycka - Maligłówka i Pan Sławomir Maligłówka, Państwo Elżbieta i Sławomir Piotrak,  Pan Adam Falkowski, Pan Krzysztof Falkowski, Państwo Monika i Radosław Rostkowscy, Państwo Ewa i Paweł Zemfler, Państwo Dorota i Tadeusz Zakrzewscy, Pan Jan Dłuski.

Podziękowania składamy również wszystkim mieszkańcom Rostek Wielkich, którzy zaangażowali się w organizację pikniku, a także pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury  i Sportu i  Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz Mieszkaniowej Sp. zo.o. w Małkini Górnej.

 

 

 

,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich - galeria

 

,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 
 
,,Pomajówka’’ w Rostkach Wielkich
 

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!