Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanieW minioną środę 6 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. księdza Jana Twardowskiego w Glinie, odbyło się uroczyste podsumowanie XV Gminnej Spartakiady Szkół Podstawowych organizowanej pod honorowym patronatem Wójta Gminy Małkinia Górna.

 

Na uroczystość przybyli Wójt Gminy Pani Bożena Kordek, Inspektor do spraw obsługi  organizacyjno – administracyjnej szkół i placówek oświatowych Pani Danuta Barszcz, przedstawiciele ze wszystkich szkół naszej gminy w osobach dyrektorów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz delegacji uczniów - najlepszych sportowców  XV Gminnej Spartakiady Szkół Podstawowych.

Po powitaniu wszystkich gości przez Dyrektor Szkoły Panią Justynę Brzozowską nastąpił występ uczniów ze Szkoły Podstawowej im. księdza Jana Twardowskiego w Glinie. Utwory muzyczne nawiązujące do sportu wprowadziły zgromadzonych w nastrój  towarzyszący minionym, sportowym wydarzeniom.

Na wstępie spotkania Wójt Pani Bożena Kordek podkreśliła ważność aktywności sportowej dla rozwoju każdego młodego człowieka, zasugerowała różne nowatorskie pomysły, które podczas kolejnych edycji, mogłyby zostać wdrożone do programu spartakiady. Pani Wójt podziękowała koordynator Pani Agacie Rostkowskiej, dyrektorom szkół, opiekunom sportowców za wspaniałe przygotowanie uczniów do spartakiady oraz sportowcom, którzy dzięki ciężkiej całorocznej pracy mogą cieszyć się z osiągniętych sukcesów.

Podsumowania XV Gminnej Spartakiady Szkół Podstawowych dokonała Pani Agata Rostkowska. Wystąpieniu koordynatora towarzyszył pokaz multimedialny, który przedstawił chronologicznie poszczególne zawody sportowe, przygotowywane przez różne szkoły. Pani Agata Rostkowska podkreśliła również znaczenie rywalizacji gminnej dla ustawicznego podnoszenia poziomu sportowego naszych uczniów. Nasza gminna młodzież zajmuje wysokie lokaty w  powiatowych i międzypowiatowych zawodach.

Ostatnim elementem spotkania było rozdanie pamiątkowych dyplomów, pucharów i statuetek oraz wspólne zdjęcie.

Wyniki XV Gminnej Spartakiady Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2017/2018:  

I miejsce - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostyni - 59 pkt
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr  2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej - 51 pkt
III miejsce -  Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kiełczewie  - 44 pkt
IV miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Curie – Skłodowskiej  w Małkini Górnej - 37 pkt
V miejsce - Szkoła Podstawowa w Orle -18 pkt
VI miejsce - Szkoła Podstawowa im. księdza Jana Twardowskiego w Glinie - 16 pkt

 Na podstawie materiałów nadesłanych przez /koordynatora Spartakiady Panią Agatę Rostkowską

 

XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie - galeria

XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie
 
XV Gminna Spartakiada Szkół Podstawowych zakończona - uroczyste podsumowanie

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!