Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wójt Gminy Małkinia Górna informuje, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Różańskiej 9 ogłasza w terminie od 20 sierpnia do 02 września 2015r.nabór wniosków o przyznanie wsparcia dla młodych rolników w ramach pod działania: „Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników” finansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

O wsparcie finansowe mogą się starać osoby, które:


REKLAMA

 

  • mają nie więcej niż 40 lat,
  • posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe,
  • po raz pierwszy rozpoczynają prowadzenie gospodarstwa rolnego jako kierujący gospodarstwem, co oznacza, że do dnia złożenia wniosku nie prowadziły gospodarstwa rolnego jako kierujący,
  • stały się właścicielem lub objęły w posiadanie gospodarstwo rolne przed dniem złożenia wniosku o przyznanie pomocy, lecz nie wcześniej niż na 12 miesięcy przed jego złożeniem.

 

Szczegółowe informacje na temat Programu i wymagań oraz wnioski do pobrania na stronie internetowej ARiMR (www.arimr.gov.pl) lub pod numerem telefonu: 29 745 99 40.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!