Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Program współpracy Gminy Małkinia Górna z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3. ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j. t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.), na rok 2016.

 

Gmina Małkinia Górna dążąc do stworzenia demokratycznego ładu społecznego, jako istotny czynnik uznaje budowę społeczeństwa obywatelskiego, którego bazą jest ścisłe partnerstwo między administracją publiczną a organizacjami pozarządowymi skupiającymi osoby wrażliwe społecznie.

 

Partnerstwo to ma na celu lepsze wykonywanie zadań Gminy Małkinia Górna poprzez możliwe pełne wykorzystanie potencjału organizacji pozarządowych.
Zakładanym efektem współpracy jest zwiększenie skuteczności i efektywności działań związanych z realizacją zadań publicznych i dalszy wzrost partycypacji społecznej w rozwiązywaniu problemów lokalnych.

 

Program określa cele, zasady oraz formy współpracy Gminy Małkinia Górna z organizacjami pozarządowymi. Jednocześnie wskazuje zakres przedmiotowy współpracy, priorytetowe zadania publiczne oraz zakładaną wysokość środków przeznaczonych na jego realizację. Program określa również tryb powoływania i zasady działania komisji konkursowych powoływanych do opiniowanie ofert w otwartym konkursie ofert.

Konsultacje społeczne
projektu rocznego Programu współpracy
gminy Małkinia Górna z organizacjami pozarządowymi na 2016 rok

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd