Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ

 

Wójt Gminy Małkinia Górna informuje o rozpoczęciu prac dotyczących opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej,który stanowić będzie dokument strategiczny dla rozwoju gminy na płaszczyźnie gospodarki energetycznej. Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej ma na celu wskazanie możliwości zrównoważonego rozwoju poprzez realizację inwestycji efektywnych energetycznie, a tym samym wysoce ekologicznych.

 

Zapisy planu dotyczą zarówno obiektów, jak i infrastruktury publicznej, przedsiębiorstw działających na terenie gminy, a także jego mieszkańców. Ponadto przyjęcie w/w planu, w sposób zasadniczy ułatwi pozyskiwanie dodatkowych, preferencyjnych środków finansowych w ramach perspektywy budżetowej 2014-2020.

Szanowni Państwo,

 
W celu rzetelnego wykonania dokumentu zbierane będą dane dotyczące zużycia paliw na cele grzewcze, montażu technologii wykorzystujących odnawialne źródła energii, planowanych modernizacjach w budynkach publicznych, jak również prywatnych. W związku z powyższym na potrzeby opracowania planu gospodarki niskoemisyjnej wśród mieszkańców gminy zostanie  przeprowadzona ankietyzacja. Przekazane przez Państwa informacje są niezbędne do opracowania wiarygodnego i rzetelnego Planu, który służyć będzie całej społeczności lokalnej Gminy Małkinia Górna. Uprzejmie prosimy o dokładne dane zwłaszcza w pytaniach dotyczących rocznego zużycia energii/ciepła. Wypełnienie ankiety nie jest żadnym wiążącym zobowiązaniem z Państwa strony, stanowi natomiast ważną informację dla nas o możliwościach dalszej poprawy jakości powietrza w naszej Gminie.

Wszelkie informacje dotyczące
Planu Gospodarki Niskoemisyjnej
wraz z ankietami znajdą Państwo w poniższym załączniku.

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo w Urzędzie Gminy Małkinia Górna, tel. 29 644 80 00, lub u wykonawcy Planu - Meritum Competence, EkoDialog – osoba do kontaktu Ewelina Wiśniewska Meritum Competence mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 668-376-728.

Wypełnioną ankietę należy dostarczyć do Urzędu Gminy
ul. Przedszkolna 1
07-320 Małkinia Górna

lub przekazać sołtysowi swojego sołectwa
Ankietę można wypełnić także on-line przez przeglądarkę internetową
i przesłać na adres 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
ankieta dla mieszkańców (osób fizycznych i prawnych) w celu określenia potrzeb termomodernizacji i zwiększenia efektywności energetycznej w Gminie Małkinia Górna
Ankieta DOC
Ankieta PDF
Ankieta ONLINE

Dziękujemy Państwu za pomoc w opracowaniu
Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.

Prezentacja PGN Małkinia Górna
Ulotka PGN Małkinia Górna

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd