Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 13.10.2015 r. odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanego kilometrowego odcinka drogi gminnej w miejscowości Glina, który służy nie tylko mieszkańcom Gliny, a przede wszystkim mieszkańcom Klukowa. Zakres prac obejmował: wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, położenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego, wykonanie poboczy jezdni z kruszywa łamanego, wykonanie zjazdów gospodarczych oraz oczyszczenie rowów z wyprofilowaniem skarp. Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej. 

Na powyższe zadanie pozyskano środki zewnętrzne z FOGR w wysokości 100 000,00 zł. Całkowita wartość zadania to  428.944, 37 zł brutto. W uroczystości otwarcia udział wzięli m. in. Pan Marian Krupiński – Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Pani Agnieszka Chmielewska i Pan Andrzej Dudzik – przedstawiciele Wykonawcy, Pan Krzysztof Makowski – inspektor nadzoru inwestorskiego, Pan Leszek Siwek – radny Gminy Małkinia Górna, Pani Marzena Szulęcka – sołtys wsi Klukowo oraz mieszkańcy miejscowości Glina i Klukowo. Wójt Gminy Małkinia Górna Pani Bożena Kordek podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do wyremontowania tego odcinka. Wyraziła nadzieję, że mieszkańcy będą poruszali się po niej bezpiecznie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!