Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Informacja Wójta Gminy Małkinia Górna o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. promocji gminy i kontaktów z mediami w Urzędzie Gminy w Małkini Górnej przy ul. Przedszkolnej 1

 

W wyniku przeprowadzonego naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. promocji gminy i kontaktów z mediami wybrany został Pan Kamil Kłosiński zam. Małkinia Górna.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

 

 

W wyniku przeprowadzonego naboru Komisja wyłoniła do zatrudnienia Pana Kamila Kłosińskiego, który w rozmowie kwalifikacyjnej uzyskał największą liczbę punktów.

 

  

Pan Kamil Kłosiński ukończył Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania o specjalności psychologia przedsiębiorczości i zarządzania. Posiada umiejętność obsługi programów komputerowych, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz doświadczenie na stanowisku menedżera. Wykazał się dużą wiedzą na temat istoty samorządu gminnego oraz  dobrą znajomością przepisów wymaganych ustaw. Komisja wysoko oceniła również indywidualne predyspozycje kandydata do wykonywania zadań na stanowisku do spraw promocji gminy i kontaktów z mediami. Pan Kamil Kłosiński jest osobą kreatywną, dyspozycyjną, łatwo nawiązującą kontakt. Bierze czynny udział i angażuje się w życie kulturalne środowiska, między innymi poprzez uczestniczenie w imprezach okolicznościowych takich jak: „Piknik rodzinny 2015”, „Motocyklowa Noc Kinowa Małkinia Górna 2015”, „Dzień Nauczyciela 2015”, jak również prowadzenie warsztatów muzycznych dla dzieci i młodzieży w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Powyższe oceny stanowią potwierdzenie pożądanych kwalifikacji i kompetencji do zatrudnienia na stanowisku, którego dotyczył nabór.

Wójt Gminy Małkinia Górna
mgr Bożena Kordek     


 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!