Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 13 listopada 2015 roku firma Meritum Competence zorganizowała w Urzędzie Gminy Małkinia Górna szkolenie w ramach Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. W szkoleniu udział wzięło 5 pracowników związanych z tematyką obszarów gospodarki energetycznej, inwestycji, ochrony środowiska. Szkolenie przeprowadzili pracownicy Firmy Meritum Competence zajmującej się opracowaniem Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Małkinia Górna, a mianowicie Pani Ewelina Wiśniewska oraz Pani Emilia Jurkiewicz. Uczestnicy szkolenia otrzymali materiały tematyczne, pozwalające na ponowną analizę uzyskanych informacji podczas szkolenia w strukturze swojego referatu. 

Podczas szkolenia poruszono między innymi takie zagadnienia jak: czym jest plan gospodarki niskoemisyjnej i skąd wynika potrzeba jego opracowania, struktura planu gospodarki niskoemisyjnej, metodologia tworzenia bazy danych i inwentaryzacji emisji CO2 na terenie gminy, cele strategiczne i szczegółowe, które gmina osiągnie dzięki realizacji planu gospodarki niskoemisyjnej, działania do realizacji w latach 2015-2020 wraz ze wskazaniem źródeł dofinansowania i wskaźników monitoringu efektów działań, jak również realizacja planu gospodarki niskoemisyjnej, tworzenie i aktualizacja bazy danych.

Materiał opracowała: Urszula Rytel - koordynator projektu.

Our website is protected by DMC Firewall!