Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Do wakacji coraz bliżej, więc przedstawiamy Wam ofertę półkolonii w naszym ośrodku. Znajdziecie w niej pełno atrakcji, ciekawe wycieczki i gwarancję, że żadne dziecko nie będzie się nudziło. Półkolonie poprowadzą instruktorzy z Szkoły Tańca Latino Fever. Zapraszamy do kontaktu i zapisów!!!

W najbliższą sobotę GOKiS Małkinia Górna zaprasza na dwa wydarzenia organizowane przez swoje Koła.
Pierwsze to II część Warsztatów Fotograficznych przygotowanych przez Koło Ornitologiczne. Zbiórka Uczestników w Prostyni - 21 maja o godz. 10:00. Szczegółów udziela Instruktor, pod nr. tel 512-058-387. Druga propozycja pt.: "O! owad!" - to zajęcia Koła Przyrodniczego "PODRÓŻNICZEK", które zaprasza w sobotę 21 maja na godz. 12:00. W programie: opowieści i ciekawostki ze świata owadów, budowa domku/hotelu dla owadów, a w części wieczornej - "Nocne świecenie nad Bużyskiem". Zbiórka Uczestników o 20:30 przy GOKiS.
Więcej informacji na gokis.malkiniagorna.pl

 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz Chór "CANTILENA" zapraszają na Koncert z okazji Dnia Matki pt.: "Kocham Cię Mamo". Koncert odbędzie się w piątek 27 maja o godz. 18:00, w GOKIS Małkinia Górna.

Do wakacji coraz bliżej, więc przedstawiamy Wam ofertę półkolonii w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Znajdziecie w niej pełno atrakcji, ciekawe wycieczki i gwarancję, że żadne dziecko nie będzie się nudziło. Więcej informacji na gokis.malkiniagorna.pl

11 kwietnia o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie autorskie z Lubow Szlihta, które będzie podsumowaniem wystawy "Dzika przyroda" udostępnionej publiczności w GOKiS Małkinia Górna.

Jest to pierwsza wystawa z cyklu "Lubow Szlihta - mój świat w obiektywie". Wystawa czynna do końca tygodnia.
Lubow o sobie: Pochodzę z malowniczego naddnieprzańskiego zakątku Ukrainy, będącego zarazem kolebką rodzimej kultury. Sam mój dziadek pochodził z Polski, a splot wydarzeń zaprowadził mnie nad Wisłę gdzie spędziłam drugą połowę swojego życia. Polska natura zainspirowała mnie do tego stopnia, że postanowiłam zająć się jej uwiecznianiem poprzez fotografię.
Nadeszła wiosna. Coraz częściej przebywamy na świeżym powietrzu, na zewnątrz cieplej, wokół robi się zielono, a przyroda kusi swoim zapachami i odgłosami. Nic jednak przyjemnego w wypoczywaniu wśród wszechobecnych śmieci, a niestety o taki widok najłatwiej wczesną wiosną. Jeśli nie godzisz się na taki wygląd Twojego otoczenia, jeśli cenisz przyrodę i chcesz mieć wokół siebie czystą zieleń, jeśli zależy Ci na tym, aby inni mieli szansę cieszenia się urokami natury w przyszłości, weź udział w Operacji Czysta Rzeka, która właśnie startuje. Poczuj, że możesz mieć wpływ na nasze środowisko.
Uczestnikiem akcji może być osoba, która ukończyła 18 lat, natomiast osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w sprzątaniu wyłącznie pod opieką i odpowiedzialnością rodziców lub dorosłych opiekunów.
Chcesz wziąć udział z Naszym Sztabem, zarezerwuj Sobie sobotę 23 kwietnia.

 

Wspólnie z Andy Academy ogłaszamy nabór na zajęcia karate/kickboxing w Akademii Malucha. Zapisy w GOKiS Małkinia Górna. Koszt 20zł/godz. Pierwsze zajęcia bezpłatne dla dzieci odbędą się 25 marca o godz. 16:15 serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców!!!

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!