Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety. Planujemy wprowadzić zmiany do naszej jesiennej oferty. Zależy nam, żeby nowe zajęcia odpowiadały na potrzeby mieszkańców. Ankieta dostępna na www.gokis.malkiniagorna.pl

 

W najbliższą sobotę GOKiS Małkinia Górna zaprasza na dwa wydarzenia organizowane przez swoje Koła.
Pierwsze to II część Warsztatów Fotograficznych przygotowanych przez Koło Ornitologiczne. Zbiórka Uczestników w Prostyni - 21 maja o godz. 10:00. Szczegółów udziela Instruktor, pod nr. tel 512-058-387. Druga propozycja pt.: "O! owad!" - to zajęcia Koła Przyrodniczego "PODRÓŻNICZEK", które zaprasza w sobotę 21 maja na godz. 12:00. W programie: opowieści i ciekawostki ze świata owadów, budowa domku/hotelu dla owadów, a w części wieczornej - "Nocne świecenie nad Bużyskiem". Zbiórka Uczestników o 20:30 przy GOKiS.
Więcej informacji na gokis.malkiniagorna.pl

 

Do wakacji coraz bliżej, więc przedstawiamy Wam ofertę półkolonii w naszym ośrodku. Znajdziecie w niej pełno atrakcji, ciekawe wycieczki i gwarancję, że żadne dziecko nie będzie się nudziło. Półkolonie poprowadzą instruktorzy z Szkoły Tańca Latino Fever. Zapraszamy do kontaktu i zapisów!!!

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz Chór "CANTILENA" zapraszają na Koncert z okazji Dnia Matki pt.: "Kocham Cię Mamo". Koncert odbędzie się w piątek 27 maja o godz. 18:00, w GOKIS Małkinia Górna.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!