Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniach 7 i 8 grudnia na hali gimnastycznej w SP2 Małkinia Górna odbyła się piąta już edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt. Impreza odbyła się pod patronatem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dwójka” Małkinia Górna. Impreza miała charakter dwu dniowego turnieju przy czym pierwszego dnia tj 7 grudnia (sobota) grały dziewczęta rocznik 2008 i młodsze a drugiego dnia 8 grudnia (niedziela) dziewczęta 2006 i młodsze. W obu dniach łącznie zanotowaliśmy udział ponad dwustu zawodniczek piłki ręcznej w w/w kategoriach wiekowych. Turniej stał na bardzo dobrym poziomie a zwycięzcy z poszczególnych kategorii wiekowych to drużyny, kluby,  odnoszące sukcesy nie tylko w województwie ale również w rozgrywkach szczebla regionalnego.  Mikołajkowy turniej jest drugą sztandarową imprezą prężnie działającego klubu piłki ręcznej, który już od 18-stu lat z sukcesami funkcjonuje na handballowej mapie województwa i regionu. Kolejne roczniki dziewcząt szkolone są w naszym klubie. Obecnie jest to 27 zawodniczek grających w dwóch drużynach Mazowieckiej Ligi Dzieci oraz Młodziczki.

 

Czytaj więcej...

O UKS-owskich dziewczętach ostatnio nie pisaliśmy ale się dzieje, uwierzcie nam. Od września z kopyta ruszyły w lidze dwa zespoły dziewcząt z UKS „Dwójka” Małkinia Górna. Pierwszy swój występ, na rozruchu przed występami ligowymi,  zanotowaliśmy już 14 września 2019r zespołem dzieci na turnieju w Mławie. Pierwsze swoje gry ligowe zanotowały jednak młodziczki już 29 września turniejem w Karczewie. Oba zespoły ligowe są rok młodsze od najstarszych dziewcząt w danej kategorii więc celem na ten sezon jest poznanie gry w danej kategorii wiekowej , konfrontacja boiskowa oraz praca nad wynikiem do kolejnego sezonu rozgrywkowego.

Czytaj więcej...

Stanisławów. Była niedziela 3 listopada, dochodzi godzina 14.30. Oba zespoły są już na boisku. Dziś w ostatniej kolejce rundy jesiennej o Mistrzostwo II Siedleckiej Ligi Okręgowej Orlika Gr1-E1 spotkały się zespoły Tęczy Stanisławów z jak dotąd niepokonanym MKS Małkinia. Pierwszy gwizdek Mirosława Świnarskiego rozpoczyna niedzielną batalię o ostanie ligowe punkty tej jesieni. Gospodarze bez respektu dla lidera wzięli się ostro do pracy. Przyjezdni lekko cofnięci bronią swego bastionu już na dalekim przed polu. Ale te pierwsze minuty pokazały, że piłkarze MKS-u nie są tym zespołem, co wcześniej tak dokazywał. Po piłkarzach MKS Małkinia było widać, że myślami są gdzieś daleko. Grają zbyt asekuracyjnie, ich podania nie są dokładne, mnożą się proste błędy.

Czytaj więcej...

Puchar Europy Juniorów i Mistrzostwa Open Seniorów WKB

Dębica 22-24.11. 2019 .

Brąz dla Magdy Baczewskiej!

 

Magda Baczewska brązową medalistką Pucharu Europy WKB w Dębicy!!! . Pierwsza walka wygrana z Czeszką przez ippon ( mae geri jodan) a druga przez wazari ( również mae geri jodan) z reprezentantką Iranu. W półfinale uległa zawodniczce z Ukrainy.

Czytaj więcej...

Zapraszamy wszystkich kibiców Małkińskiego Klubu Sportowego na najbliższy mecz z Tygrysem Huta Mińska, który zostanie rozegrany w niedzielę (27 października) o godz. 13:30 na stadionie przy ul. Kolejowej.

Jednocześnie informujemy, że w czasie spotkania zostanie zorganizowana zbiórka pieniędzy dla ciężko chorej KLAUDII KALBARCZYK - mieszkanki naszej miejscowości.

POMÓŻMY WYGRAĆ KLAUDII NAJWAŻNIEJSZY "MECZ"!

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW NAJBLIŻSZEGO MECZU DO WSPARCIA ZBIÓRKI!

Klaudia, cała klubowa społeczność jest z Tobą ! 💪💪

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!