Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W ubiegłą niedzielę podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego rozegrali trzeci mecz w ramach przygotowań do rundy rewanżowej A klasy grupa Siedlce. Na sztucznej nawierzchni w Łomży nasza drużyna pokonała rywala z Rzekunia 3 do 1.

Co do samego meczu trzeba przyznać, że nie było to porywające widowisko. Widać po naszej drużynie trudy przygotowań oraz fakt, że spora ilość zawodników wróciła dopiero po chorobach, lub w dalszym ciągu z chorobą się zmaga, mam na myśli m.in. Czarka Maliszewskiego, Bartka Dawidczyka, Przemka Maliszewskiego, czy Damiana Pawłowskiego.

Czytaj więcej...

OKRĘG MAZOWIECKI

POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO W WARSZAWIE

Koło nr 65 w MAŁKINI

Z A W I A D O M I E N I E

W dniu 24.02.2019 r. o godz. 10:45 (w pierwszym terminie), o godz. 11:00 (w drugim terminie)

Odbędzie się w GOKiS W MAŁKINI

 

WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA PZW

Z NASTĘPUJĄCYM PORZĄDKIEM OBRAD:

-Otwarcie obrad, wybór przewodniczącego, sekretarza i powołanie Prezydium walnego zgromadzenia.

-Przyjęcie porządku i regulaminu obrad.

-Wybór Komisji: Mandatowej, Skrutacyjnej oraz Uchwał i Wniosków.

-Zatwierdzenie protokołu z poprzedniego walnego zgromadzenia Koła.

-Sprawozdanie za działalność w minionym roku składa: Zarząd, Komisja Rewizyjna i Sąd Koleżeński Koła.

 

Czytaj więcej...

50685964_2214892652166046_1471284220256059392_o.jpgWczoraj podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej A klasy grupa Siedlce. Na treningu oprócz licznej grupy zawodników i trenera obecny był również Prezes MKS Małkinia Łukasz Fidorczuk, który przywitał zawodników, jak również przedstawił wspólnie z trenerem plan klubu oraz cel na najbliższe miesiące, jakim jest oczywiście awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Na treningu obecny był również Pan Romuald Rolek - właściciel firmy Hurt Detal Rolek Recykling, który przedstawił niezwykle miłą wiadomość zawodnikom. Otóż po raz pierwszy nasz klub będzie miał sponsora oraz realne wsparcie, które zostało uzgodnione z naszym Prezesem. Jest to niezwykle ważny krok, który na pewno przyczyni się do dalszego rozwoju klubu.

Czytaj więcej...

IMG_6508.jpgW sobotę 9 lutego 2019 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa firmy „DOMOST”. Tu od razu trzeba nadmienić, że firma „DOMOST” Sp.zoo w Małkini Górnej zorganizowała 4 letnie turnieje na obiekcie sportowym MKS MAŁKINIA. Tak, więc można powiedzieć, że ogółem jest to już siódmy turniej i zapewne nie ostatni. W turnieju udział wzięło 8 zespołów z rocznika 2003 i 2004, które zostały podzielone na dwie czerto-zespołowe grupy wiekowe.

Czytaj więcej...

W dniu 5 stycznia 2019 roku odbyło się zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Małkińskiego Klubu Sportowego. Zarządowi skończyła się kadencja. Do ustępującego zarządu nie było żadnych zastrzeżeń i uwag. Komisja rewizyjna udzieliła absolutorium odchodzącym władzom klubu. Z pośród członków klubu został wybrany nowy zarząd. Łukasz Fidorczuk, Mariusz Kochański i Krzysztof Terlichowski wyrazili zgodę na ponowne kandydowanie w wyborach i zostali wybrani na kolejną kadencje. Został również wybrany nowy skład komisji rewizyjnej. Zarząd klubu podsumował ostatni rok a także całą kadencje. Dziękując wszystkim za współprace i pomoc.

Czytaj więcej...

W ubiegłą niedzielę podopieczni trenera Karola Dmochowskiego rozegrali pierwszy test mecz w ramach przygotowań do rundy rewanżowej A klasy grupa Siedlce. Rywalem MKS-u była drużyna ze Śniadowa, występująca na co dzień w rozgrywkach 4 ligi Podlaskiej. Mimo kilku absencji, m.in Kacpra Klamera, Piotrka Barszcza, czy chorego Czarka Maliszewskiego udaliśmy się na mecz w dość szerokim składzie. Spotkanie przechyliliśmy na swoją korzyść, dość gładko pokonując faworyzowanego rywala 6 do 2.

Czytaj więcej...

Zarząd Klubu MKS Małkinia zaprasza w dniu 5 stycznia 2019r. o godz. 18:00 na Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd