Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

MKS_Ostrowek.png

mks_malkinia.jpgW sobotę 13 kwietnia do Węgrowa wraz ze swymi podopiecznymi wybiera się trener Wiesław Jarząbek, aby o godzinie 11 zmierzyć się z miejscowym zespołem CZARNYCH II WĘGRÓW. Na jesieni MKS grając na ich terenie uzyskał remis 2:2. Jak będzie tym razem? W meczach inauguracyjących rozgrywki w Siedleckiej I Lidze Okręgowej Młodzików oba zespoły podzieliły się punktami ze swymi rywalami. I tak zespół Czarnych Węgrów grając w Sokołowie Podlaskim z miejscowym PODLASIEM zremisował 2:2. Natomiast MKS podejmując u siebie KS ŁOSICE, też uzyskał, ale bezbramkowy remis. Czy oba zespoły pójdą na całość? I jeden z nich zainkasuje pełną pulę zwycięstwa? Tego dowiemy się po ostatnim gwizdku Pana Tomasza Ołowskiego, który będzie prowadził te sobotnie zawody.

 

CZARNI II WĘGRÓW   -   MKS MAŁKINIA   

 

SOBOTA 13 KWIETNIA 2019 ROKU - GODZINA 11.00

STADION MIEJSKI uL. POWSTAŃCÓW 1

4.jpgNa inaugurację wiosennej rundy rewanżowej w Siedleckiej Lidze Juniora Młodszego trener Zbigniew Suchodolski wraz ze swymi podopiecznymi w niedzielne południe 7 kwietnia wybrał się do oddalonego o 87 km Skórca, aby zmierzyć się z miejscowym NAPRZODEM. Nasz trener przed tym spotkaniem był pełen obaw o wynik, gdyż zespół NAPRZÓD SKÓRZEC przed rozgrywkami wzmocnił się kilkoma piłkarzami z pobliskich Siedlec. W meczach przed sezonowych, NAPRZÓD błyszczał już formą. Grając mecz towarzyski z HURAGANEM WOŁOMIN, z którym my przegrywamy 4:2, za to oni ich gromią 7 do 0. I jak tu nie obawiać się o wynik.

Czytaj więcej...

mks_malkinia.jpgW sobotę 13 kwietnia o godz. 11:00 zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożej na mecz o Mistrzostwo Siedleckiej Ligi Juniora Młodszego na spotkanie pomiędzy MKS MAŁKINIA vs MKP POGOŃ SIEDLCE. Spotkanie to zaliczane jest do spotkań miana „EL Clasico”.

 

Oba zespoły swe pierwsze mecze na inauguracje wiosennej rundy rewanżowej dość wysoko wygrały i przewodzą w tabeli. Dzieli ich różnica w liczbie strzelonych więcej goli. MKP Pogoń Siedlce ma ich strzelonych 9, nasz MKS 6. Tak, więc zapowiada nam się już w drugiej kolejce na hicior o przodownictwo w tabeli. Jest pytanko. Czy MKS Małkinia wykorzysta atut własnego boiska? Na to pytanie i inne poznamy odpowiedź po ostatnim gwizdku Pana Tomasz Kowalczyka, który będzie prowadził te zawody.

           

Jeszcze raz zapraszamy miłośników piłki nożnej na to spotkanie. Oj będzie się działo. Piłkarzom życzymy sportowej walki w duchu fair play. Niech zwycięży lepszy.

 

 

                                                                                              
    

                                           MKS MAŁKINIA                vs          MKP POGOŃ SIEDLCE

 

                                            SOBOTA 13 KWIETNIA 2019 ROKU – GODZINA 11.00

 

                                                               STADION UL. KOLEJOWA

W ostatnią niedzielę podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego udali się do Mordów, by rozegrać mecz w ramach drugiej kolejki rundy wiosennej z zespołem Tęczy Korczew. Było to bardzo ważne spotkanie z punktu widzenia układu w tabeli. Po dobrym inauguracyjnym meczu z Wichrem Sadowne udaliśmy się na to spotkanie w pełni skoncentrowani na celu, jaki wyznaczyliśmy sobie przed spotkaniem. Mimo braku kilku zawodników, m.in. Adama Najgrodzkiego, Przemka Maliszewskiego, Rafała Siwka, Bartka Dawidczyka, Daniela Górala przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą korzyść, ogrywając drużynę z Korczewa 3 do 2.

Czytaj więcej...

Małkinia „Azbest Arena”.

Jest niedziela 7 kwietnia 2019 roku zbliża się godzina 11 arbiter główny spotkania Tomasz Kowalczyk wyprowadza zespoły MKS MAŁKINIA i KS ŁOSICE na środek boiska, które dziś zainaugurują ligową batalię w Siedleckiej I Lidze Okręgowej Młodzików.

 

Po przywitaniu i przybiciu tradycyjnych „piątek” można spokojnie zaczynać zawody. Piłka w centralnym punkcie boiska. Gwizdek Tomasz Kowalczyka oznajmia, że walka o ligowe punkty rozpoczęta. Patrząc z boku na chłopców z Łosic to oni naszych przewyższają o głowę i są roślejsi. Może być ciężko.

Czytaj więcej...

Po zespołach seniorskich przyszedł czas na rozpoczęcie wiosennej rundy rewanżowej przez drużyny młodzieżowe zrzeszone w okręgu siedleckim. MKS Małkinię, będą reprezentowały w tych rozgrywkach trzy zespoły: Junior Młodszy (Siedlecka Liga Juniora Młodszego), Młodzicy (I Liga Okręgowa) i Orlik (II Liga Okręgowa).

 

Jako pierwsi swe rozgrywki zainaugurują podopieczni trenera Wiesława Jarząbka, którzy u siebie na „Azbest Arenie” w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 11 będą podejmować zespół KS ŁOSICE. Nasi młodzi piłkarze mają wobec piłkarzy z Łosic dług do spłacenia. W rundzie jesiennej (mecz i rewanż) przegrali z piłkarzami z Łosic oba mecze: 3:1 (wyjazd) i 1:2 (dom), więc będą na pewno się starali, aby spłacić, choć jedną ratę. Może być ciekawie.

Czytaj więcej...

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!