Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Znacie Adriana Kucharka ??

 

To nasz młody sportowiec, który kilka lat temu swoją przygodę ze sportem zaczynał jako bramkarz w MKSie. Potem spodobało mu się kolarstwo i tak tam miłość do tego sportu trwa do dziś.

Dziś Adrian już się nie ściga.

 

A co robi ??

Poczytajcie sami:

 

O kulisy pracy dyrektora sportowego zapytaliśmy osobę odpowiedzialną za logistykę w drużynie Mazowsze Serce Polski Team – Adriana Kucharka.

Kucharek w przeszłości był dobrze zapowiadającym się kolarzem górskim, następnie próbował swoich sił na szosie, ale ostatecznie podjął decyzję o zakończeniu kariery sportowej i rozpoczęciu nowego etapu życia w projekcie Mazowsze Serce Polski Team.

 

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy Was do udziału w Wirtualnym Biegu Niepodległości. To wydarzenie dla wszystkich miłośników biegania i ogólnej aktywności. Brak limitu czasowego powoduje, że każdy może przebiec, przejechać rowerem czy nawet przemaszerować.Zadanie polega na pokonaniu min. 11 km na 11 listopada.

Termin realizacji to 8 -15 listopada, choć zdecydowanie zachęcamy aby był to 11.11.2020.

Czytaj więcej...

W sobotę 7.03 dziewczęta młodsze (2008 i mł.) „Małkińskich Piłkareczek” w grupie finałowej tego rocznika, rozegrały dwa mecze na turnieju ligowym w Regiminie. Pierwszy mecz to spotkanie z zespołem z Winnicy, drugie spotkanie to kolejna potyczka z gospodyniami, które były na fali po zeszłotygodniowym turnieju i jeszcze tak wysoko nie wygrały z nami.

Czytaj więcej...

Podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego w najbliższą niedzielę rozegrają ostatni mecz kontrolny przed startem rozgrywek o mistrzostwo Ligi Okręgowej grupa Siedlce sezon 2020/2021. Wyniki, gra w meczach kontrolnych, jak również frekwencja na treningach napawają optymizmem.

Oficjalnie możemy również ogłosić definitywne pozyskanie 3 nowych zawodników:Pierwszym z nich jest Kamil Sówka, grający w ostatniej rundzie na wypożyczeniu w naszej drużynie 💪Drugim pozyskanym zawodnikiem jest Michał Zawistowski, który powrócił z wypożyczenia z KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Trzecim nowym zawodnikiem jest Mateusz Czupowski, ostatnio grający w GKP Targówek Warszawa. Zawodnik z przeszłością w KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka oraz juniorach MKS Małkinia.MATI WITAMY NA POKŁADZIE! 🤝💪

Czytaj więcej...

Po Turnieju o godz. 15:30 odbędzie się ostatni mecz sparingowy, w którym MKS Małkinia zmierzy się z Rzekunianką Rzekuń.

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.

Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

Czytaj więcej...

W sobotę 1 lutego 2020 roku już po raz trzeci odbył się sportowy turniej, w którym rywalizowało 8 drużyn z powiatów: ostrołęckiego, węgrowskiego, zambrowskiego i ostrowskiego rocznika 2007 i młodsi w sumie 100 zawodników.

 

Nasz turniej rozpoczął się od przywitania wszystkich uczestników tj. chłopców biorących udział w turnieju, ich rodziców, sponsorów, trenerów, sędziów oraz kibiców przez Panią Martę Jasionek – Dyrektora Szkoły. Również Pan Mirosław Augustyniak Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego powiedział, że cieszy się, że chłopcy tak aktywnie spędzają swój wolny czas oraz życzył wszystkim wspaniałej atmosfery podczas turnieju. Pan Mirosław przybył do nas z upominkami dla każdego uczestnika.

 

Czytaj więcej...

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd