Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Od kilku tygodni sytuacja jest trudna dla wszystkich. Pandemia, wprowadzane obostrzenia nie sprzyjają rozwojowi małej przedsiębiorczości. W niełatwym położeniu znaleźli się m.in. mazowieccy producenci żywności lokalnej. Możemy im pomóc. Wystarczy, że podczas naszych codziennych, również tych internetowych, zakupów wybierzemy produkty regionalnych wytwórców. Ich adresy znajdują się na www.mazovia.pl.

 

Pomagajmy naszym lokalnym mazowieckim producentom żywności. Robiąc zakupy, np. przez Internet, wybierajmy producentów z Mazowsza. W naszym regionie mamy wielu wspaniałych wytwórców, i tych małych i większych. Wielu z nagrodami samorządu województwa, np. z laurem marszałka. Nasze wyróżnienia to zawsze gwarancja najlepszych receptur i wyjątkowych smaków. Na stronie urzędu marszałkowskiego umieściliśmy kilka przydatnych adresów. Jeszcze raz zachęcam do wspierania lokalnej mazowieckiej przedsiębiorczości – apeluje marszałek województwa Adam Struzik.

Producenci regionalnej żywności, w dobie pandemii koronawirusa, starają się kontynuować działalność. Oferują możliwość zamówienia swoich produktów oraz pysznych dań przez Internet z dostawą lub odbiorem osobistym. Samorząd Mazowsza zachęca do wspierania polskich, mazowieckich producentów. Oferta członków Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze to nie tylko bogaty wybór, ale też gwarancja doskonałej jakości.

 

Adresy mazowieckich producentów lokalnej żywności znajdują się pod linkiem

https://www.mazovia.pl/aktualnosci/art,7972,zostanwdomu-i-wesprzyj-lokalnych-producentow.html

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd