Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Szanowni Państwo  !

 

W imieniu Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość dziękuję wszystkim Wyborcom za głosy oddane  na naszych kandydatów do Rady Powiatu Ostrów Mazowiecka. Dziękuję Kandydatom za trud i zaangażowanie jakie włożyli podczas kampanii wyborczej. Dziękuję tym którzy nas wspierali. Zaufanie jakim Państwo obdarzyli moją osobę będzie dla mnie zobowiązaniem do dalszej działalności publicznej dla rozwoju naszej gminy i powiatu.

 

 

Radny Rady Powiatu

Stefan Kazimierz Rostkowski


 

 

Podziękowanie za udział w wyborach


SZANOWNI PAŃSTWO !!!
Chociaż nie są jeszcze znane oficjalne wyniki wyborów samorządowych na terenie Gminy Małkinia Górna dziękuję Państwu przede wszystkim za udział w wyborach, ale nade wszystko dziękuję mieszkańcom Osiedla Domów Jednorodzinnych w Małkini Górnej za każdy oddany głos na moją osobę.

To dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy na rzecz naszej społeczności lokalnej ufam, że  sprostam Państwa oczekiwaniom.

Pozdrawiam serdecznie
Zbigniew Nietubyć

 


 

Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział wyborach samorządowych, a w sposób szczególny pragnę podziękować za wszystkie głosy oddane na moją osobę. Jestem zaszczycony, że obdarzyliście mnie Państwo tak dużym poparciem. Państwa zaufanie będzie źródłem mojej motywacji do jeszcze cięższej pracy na rzecz wszystkich mieszkańców Gminy Małkinia Górna. 


Z wyrazami szacunku, 
Dariusz Rafalik

 


 

Szanowni Wyborcy !

Serdecznie dziękuję za każdy oddany głos na moją osobę. Jest mi niezmiernie miło, że dzięki Waszemu zaufaniu zostałam wybrana do Rady Gminy. Dziękuję za okazane wsparcie i wiele miłych słów, które od was usłyszałam. Wszystkim zwycięzcom gratuluję wygranej i życzę powodzenia w najbliższej kadencji. Wierzę, że razem możemy zrobić wiele dla naszej gminy.

 

Z poważaniem

Urszula Fidorczuk.


 

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję wszystkim Wyborcom z ul. Leśnej 7,9,11,22 i 24, którzy oddali na mnie swój głos w niedzielnych wyborach do Rady Gminy. Jest mi niezmiernie miło i czuję się zaszczycony tak dużym Państwa poparciem. Będę starał się służyć jak najlepiej mieszkańcom Gminy Małkinia Górna.

Ponadto, dziękuję wszystkim Wyborcom, którzy 21 października wzięli udział w głosowaniu, gdyż: „Każda gmina, każda wspólnota stanowi jakąś niewielką cząstkę wszystkich obywateli kraju”.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaufanie i poparcie!

Serdecznie gratuluję Wszystkim, którzy te wybory wygrali.

 

Z wyrazami szacunku

Leszek Dębek


 

 

Szanowni Państwo,
za nami kolejne wybory samorządowe. Frekwencja potwierdziła, że w tym roku wybory cieszyły się dużym zainteresowaniem Mieszkańców Naszej Gminy. Jesteśmy przekonani, że My jako KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA mamy swój wkład w tak wysoką frekwencję. 
Dziękujemy za oddane na nasz Komitet głosy, dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że przedstawiane przez nas argumenty trafiały do Państwa. 
Gratulujemy wszystkim osobom kandydującym w wyborach, które zdobyły mandat. Jednocześnie życzymy aby wszystkie złożone obietnice wyborcze zostały zrealizowane.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW
PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA


 

Szanowni Państwo.


Serdecznie dziękuję Państwu za udział w wyborach i oddanie głosu na moją listę. Jest mi niezmiernie miło, iż mogłem otrzymać od Państwa 577 głosów, jednakże reguły wyborcze są nieubłagane i słabszy wynik na listę nie dał nam mandatu. Dziękuję Koleżankom i Koledze z listy za wspólną pracę.
Serdecznie gratuluję zwycięzcom i życzę im sukcesów w pracy dla dobra naszej gminy.


Raz jeszcze dziękuję Państwu za oddane głosy, pozostaję z szacunkiem

Andrzej Sadowski


 

 

Serdecznie dziękuję osobom, które oddały na mnie swój głos w wyborach do Rady Powiatu.

 

Ewa Janik

 


 

b_250_188_16777215_00_images_zjecia2016_stop_cyberprzemocy_100_4544.jpgW dniu 27 stycznia 2017r. uczniowie klas VI SP i klas I-III Gimnazjum naszej szkoły obejrzeli 2 godzinny spektakl profilaktyczny na temat cyberprzemocy. W trakcie spektaklu uczniowie mieli możliwość wcielania się w różne role. 

31 stycznia 2017r. uczniowie gimnazjum uczestniczyli w 3 godzinnych dramowych warsztatach psychoedukacyjnych na temat cyberprzemocy.

Poznali sposoby zapobiegania zagrożeniom obecnym w internecie i konstruktywnego rozwiązywania sytuacji problemowych, których mogą doświadczyć w wirtualnym świecie, a także zasady bezpiecznego udostępniania treści prywatnych. Warsztaty były prowadzone metodą dramy stosowanej, która sprzyja zaangażowaniu w zajęcia wszystkich uczestników i nauce poprzez doświadczenie.
1 lutego 2017r. również nauczyciele wzięli udział w warsztatach dotyczących profilaktyki uzależnień.
Spektakl jak i warsztaty dla uczniów i nauczycieli zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie „STOP -KLATKA” z Warszawy w ramach realizacji projektu profilaktycznego „Sieć - Teatr Forum przeciw cyberprzemocy”, który jest innowacyjnym programem profilaktyczno-edukacyjnym bazującym na naturalnych zdolnościach młodzieży do wchodzenia w role i nauki poprzez działanie.

Ewa Perzanowska, Jolanta Rydzewska.

 

Ostatnio naszą szkołę odwiedziła grupa młodych, utalentowanych osób, które przeprowadziły dla nas zajęcia z cyberprzemocy
W piątek 28 stycznia 2017r. przedstawili nam spektakl, opowiadający historię Piotrka, który nagrywał bardzo dobre filmiki z recenzjami gier komputerowych. Pewnego razu osoba współpracująca z nim namówiła go, aby nagrał filmik dotyczący relacji damsko-męskich. Piotrek poprosił o pomoc swoją dziewczynę, która bardzo wspierała go w prowadzeniu tego bloga. Zaproponowała mu, aby umieścił w tym filmiku niestosowne fotografie swojej byłej dziewczyny. Jak się potem okazało, był to bardzo zły pomysł, ponieważ dziewczyna, której zdjęcia umieszczono, przeżyła wielką traumę, a chłopak poniósł ogromne konsekwencje swojego zachowania. Przez ukazanie tej historii pokazano nam, jak bardzo ważne jest to, aby przemyśleć, co udostępniamy publicznie i jak może to wpłynąć na innych.
Następną częścią do zrealizowania były warsztaty, przeprowadzone przez grupy dobrane w pary z każdą klasą oddzielnie. W mojej grupie zajęcia prowadziła Karolina i Kamila, z którymi rozmawialiśmy na różne tematy związane z cyberprzemocą i odpowiadaliśmy na wiele pytań. Robiliśmy różne fajne ćwiczenia, ale myślę, że najciekawsze było, kiedy podzieliliśmy się na 4 mniejsze grupki i dostaliśmy do przeczytania historię pokazującą sytuację cyberprzemocy. Następnie mieliśmy wcielić się w sprawców i osoby doświadczające cyberprzemocy, a potem ustawić się w bezruchu tak, aby inni odgadli, którą historię chcemy im pokazać.
Uważam, że warsztaty i spektakl były bardzo ciekawe i nie był czas stracony. Na pewno wiele się na nich dowiedzieliśmy.
WERONIKA KOSOWSKA III a

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!