Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zjecia2016_urodziny_jezynka_20160927_123106.jpgCentrum Opiekuńczo – Edukacyjne 'JeżynKa" ma już tyle lat co nasze przedszkolaki i dlatego wraz z urodzinami odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Przejęte swoim pierwszym występem maluchy, ubrane w galowe stroje, spisały się wspaniale. Były wiersze, piosenki i łzy wzruszenia w oczach rodziców. A to dopiero przedsmak emocji jakie przez cały rok dostarczą nam nasze pociechy.

Jak na urodziny przystało była podniosła atmosfera, słodkości, goście, życzenia i prezenty. Wszystkim przybyłym na uroczystość bardzo dziękujemy. Było nam niezmiernie miło świętować ten wyjątkowy dzień w gronie dzieci, rodziców, dziadków i zaproszonych gości. 

W imieniu Pani Dyrektor Jolanty Kuziak, opiekunek, a szczególnie dzieci serdecznie dziekujęmy Pani Wójt Bożenie Kordek, Pani Grażynie Laska, Pani Annie Skoniecznej-Zambroń, Pani Annie Graboskiej oraz Pani Elżbiecie Karwowskiej za wspaniałe prezenty, które cieszą przedszkolaków każdego dnia. Szczególne podziekowania kierujemy do Państwa Eweliny i Łukasza Piotrowskich za ufundowanie wagoniku na plac zabaw. Dzieci z niecierpliwością wygladaja słonecznej pogody, aby móc cieszyć sie zabawą w "Domku Jasia".

W przygotowaniu poczęstunku pomogli nam rodzice (p. Anna Skonieczna-Zambroń i Anna Grabowska) oraz uczniowie z klasy III TG z Zespołu Szkół im. S. Staszica w Małkini Górnej. Profesjonalnie przygotowani, wraz z wychowawczynią Panią Grażyną Czyrnia, wsparli nas w obsłudze zaproszonych gości. Imprezę uświetnił jeżynkowy tort, który również został wykonany przez zaprzyjaźnione technikum gastronomiczne. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Iwonie Kobaszewskiej i nauczycielom za otwartość na współpracę.

 

Dzieki zaangażowaniu i współpracy życzliwych ludzi świetowanie 3-cich urodziń "JeżynKi' było wyjątkowe i niezapomniane. Dziękujemy!

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!