Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Szkoła Podstawowa w  Kaczkowie Starym jako jedyna placówka w powiecie ostrowskim znalazła się w II etapie konkursu BUDUJEMY 20 PODWÓREK TALENTÓW NIVEA.
Do II etapu zostało zakwalifikowanych 200 placówek. W dniu 03.07.2017 r. Szkoła Podstawowa w Kaczkowie Starym zajmowała 110 miejsce.                                                                     Aby w Kaczkowie Starym powstało PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA - PLAC ZABAW XXI WIEKU szkoła musi awansować o co najmniej 90 miejsc. Warunkiem awansu jest zebranie możliwie dużej liczby głosów w codziennym głosowaniu do końca lipca 2017 r.

Gmina Brok liczy ok. 2,5 tys. mieszkańców i nie jest w stanie zapewnić Szkole Podstawowej w Kaczkowie Starym punktowanego miejsca w rankingu, dlatego społeczność Szkoły oraz mieszkańcy Kaczkowa Starego proszą o pomoc w walce o  PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA.
W celu wparcia starań  Szkoły Podstawowej w Kaczkowie Starym należy zarejestrować się na stronie www.podworko.nivea.pl i głosować każdego dnia do.
Regulamin głosowania jest dostępny na stronie www.podworko.nivea.pl/regulaminy/regulamin-glosowanie
SPOŁECZNOŚĆ KACZKOWA STAREGO DZIĘKUJE ZA KAŻDY GŁOS!!!!

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!