Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Październik jest miesiącem, w którym szczególnie staramy się pamiętać o zwierzętach. Od 4 do 11 października trwa Tydzień Zwierząt, a cały miesiąc został ustanowiony MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT. Nauczycielki : Wioletta Malec , Dorota Wróbel, Marta Sierota zaangażowały swoich wychowanków w akcję „Pomagamy zwierzętom”. 

Pszczółki” i „Motylki” przynosiły do przedszkola karmę dla zwierząt, aby 18 października zawieść zebrane dary do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Ostrowi Mazowieckiej. Wycieczka miała na celu uświadomienie dzieciom ,że zwierzę to istota żywa, a nie rzecz i ma swoje prawa. Widok dużej ilości piesków w klatkach zrobił na naszych podopiecznych duże wrażenie i mamy nadzieje, że w większym stopniu uwrażliwił na krzywdę zwierząt.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!