Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Jasełka Bożonarodzeniowe to już tradycja naszego przedszkola. Dzieci z grup: ,,Zajączki”, ,,Pszczółki” i ,,Żabki” pod kierunkiem pań przygotowały uroczyste przedstawienie. 

15 grudnia o godzinie 16.00 do przedszkola przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Małkinia Górna Pani Bożena Kordek , Sekretarz Gminy Pan Dariusz Chmielewski, rodzice, pracownicy przedszkola i dzieci. Uroczystość rozpoczęła Pani Aleksandra Maleńka Dyrektor przedszkola, która serdecznie powitała wszystkich zebranych. Kiedy przygasły światła dzieci rozpoczęły swoją ,,opowieść”. Mali aktorzy w pięknych strojach prezentowali się wspaniale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Z przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role i prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, świąteczne dekoracje, oraz życzenia, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełnych ciepła, radości i bliskości.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!