Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

„Aby Wasze dzieciństwo było najpiękniejsze i trwało jak najdłużej…” to część życzeń jakie 1 czerwca p. Dyrektor Aleksandra Maleńka złożyła dzieciom zgromadzonym w ogrodzie przedszkolnym na pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Serdecznie powitała również nauczycieli, pracowników obsługi i przybyłych rodziców. W imieniu dzieci podziękowała Radzie Rodziców za upominki i poczęstunek przygotowany na tę okoliczność, za wynajęcie firmy Katarzyny Bujakowskiej Mondo di Colori oraz sportowe atrakcje zorganizowane przez Pania Sylwię Antoniak. 

To bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci , taki też był i dla naszych przedszkolaków. Chociaż tego dnia słoneczko wyglądało rzadko zza chmur to w serduszkach dzieci świeciło mocno. Dzień ten obfitował w wiele ciekawych atrakcji. Plac przedszkolny ozdobiony balonami zamienił się w stacyjkowo   , była stacja muzyczno - taneczna , dmuchanych zjeżdżalni, baniek mydlanych , zręcznościowo - sportowa oraz stacja słodkiego poczęstunku i sesji zdjęciowej. Radość dzieci była ogromna i często dało się słyszeć długie….łaaaaał! Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył , ale wspomnienia pozostaną dłużej.

Sprawienie radości i uśmiechu na dziecięcych twarzach było możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców, Pani Dyrektor oraz innych pomocnych rodziców. Za pomoc w organizacji pikniku odpowiedzialne były nauczycielki: Maria Janiszewska, Beata Rukat, Ewa Tyszko.

Życząc dzieciom miłości, uśmiechu, wiele słońca czekamy na kolejną uroczystość.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!